Shadow

Z czym łączyć klasyczne damskie T-shirty od Tommy’ego Hilfigera?

Popularna amerykańska marka Tommy Hilfiger podbiła serca kobiet na całym świecie. Każda z nich powinna zapoznać się z poradnikiem na temat łączenia słynnych T-shirtów z innymi częściami garderoby.

Dobieranie reszty części ubioru do naszych wymarzonych biało-granatowo-czerwonych koszulek od Hilfigera może stanowić niemały problem. Marka ta zakłada kultywowanie typowo amerykańskiego stylu w pełnej krasie. Co zrobić, gdy nie do końca znamy tę konwencję?

Wystarczy przeczytać ten poradnik:

1. Buty – trzy główne możliwości

Jeżeli chodzi o obuwie, do bluzek Tommy’ego Hilfigera możemy dopasować co najmniej trzy jego typy. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, do wyboru stają:

a) trampki – a więc synonim luzu i przebojowego rockowego stylu. Trampki kojarzą się głównie z latem i lekkimi stylizacjami opartymi na szortach i T-shircie. Do wyboru mamy zarówno trampki wysokie jak i niskie. Są one w swoim charakterze bardzo amerykańskie.

b) masywne lity – wybierane głównie zimą, choć to nie warunek. Lity to buty na platformie z grubym obcasem-słupkiem. Połączenie ich z krótkimi szortami i T-shirtem marki Hilfiger może przynieść całkiem niezły efekt. Buty te wydłużają nogi i wyszczuplają sylwetkę.

c) martensy – a w szczególności ich wysoka odmiana. Martensy to po części glany, które idealnie sprawdzą się w naszej stylizacji z T-shirtem Hilfigera. Są one kolejnym przykładem typowo amerykańskiego stylu, który wyraża się postawieniem na siłę i masywność. Martensy mogą ciekawie prezentować się jeszcze w połączeniu ze spódnicą lub sukienką.

2. Szorty – wakacyjne, acz stylowe

Nie da się ukryć, że idealną stylizację opartą na koszulce marki Hilfiger można stworzyć w połączeniu z jeansowymi szortami. I choć kojarzone są one zwykle z okresem letnim, a więc tym, w którym da się je nosić, to stanowią najbardziej kultowy element amerykańskiej stylizacji. Warto wiedzieć, że szorty pasują do wielu różnych rodzajów obuwia – od trampków, przez buty na obcasie, aż po ciężkie glany. Rockandrollowy styl możemy dodatkowo podkreślić, zakładając porwane rajstopy czy gęste kabaretki.

Warto zauważyć, że szorty jako elementy amerykańskiej stylizacji są często powielane wśród gwiazd, które lubią stawiać na krzykliwy look. Nie da się ukryć, że spodenki tego typu zaskarbiły sobie serca miłośniczek luzu i wygody.

Więcej markowych damskich T-Shirtów znajdziecie na https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-krotki-rekaw

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *