Shadow

Depresja

depresja

Depresja może dopaść człowieka w każdej chwili i w każdym wieku. Najtrudniejszy jest jednak moment podjęcia decyzji o leczeniu, które wydaje się odległe z uwagi na konieczność wizyty u specjalisty. By pomóc osobom, dla których pierwszy krok w stronę leczenia depresji to ogromne wyzwanie, powstał serwis pokonajsmutek.pl.

Serwis skierowany jest do osób, które poszukują odpowiedzi na pytanie “jak walczyć z depresją”, jednak obawiają się bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Opracowana we współpracy ze specjalistami terapia online pozwala na anonimowość, a system ekspercki dostosowuje program do indywidualnych potrzeb.

Każdy z zainteresowanych użytkowników ma dostęp do video porad, wywiadów z osobami, które pokonały depresję, dzienniczka nastrojów, a także artykułów tematycznych. Ponadto, użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą, wymieniać poglądami i doświadczeniami. Baza literatury proponuje publikacje dotyczące depresji i jej leczenia. Całość dopełnia aplikacja, która na zasadzie geolokacji, pomaga użytkownikom w poszukiwaniu specjalistów, których gabinety znajdują się najbliżej miejsca zamieszkania.

 

Serwis pokonajsmutek.pl powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość.

pasek_pokonajsmutek

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *