Shadow

“Gram o życie” – Gramozycie.pl

wbiegu

Szybkie jedzenie na wynos, ciągły tryb siedzący, codzienna praca przed komputerem, brak jakiejkolwiek motywacji do aktywności fizycznej. Chroniczne zmęczenie i problemy z koncentracją. Ten opis pasuje do Twojej osoby? Serwis “Gramozycie.pl” jest stworzony wprost dla Ciebie!

Tempo dzisiejszego świat nie sprzyja rozwojowi poprawnych nawyków, jeśli chodzi o nasze zdrowie. Najpierw szkoła i zajęcia pozalekcyjne, potem praca i ilość obowiązków przerastająca nasze możliwości – całe życie mamy za dużo na głowie, aby odpowiednio skupić się na wyrobieniu w sobie nawyków dbania o zdrowie. A przecież życie mamy tylko jedno!

Mimo tego, że trwa obecnie moda na bycie fit – zewsząd otaczają nas piękne sylwetki osób promujących aktywność fizyczną i zdrowe, pełnowartościowe posiłki, to sami mamy często problem ze znalezieniem u siebie odpowiedniej dawki motywacji, która pozwoli na takie życie. Z dnia na dzień obiecujemy sobie zmianę, ale zawsze kończy się tak samo: słomianym zapałem.

Zawsze jest jakieś “ale”: brak czasu, brak funduszy, brak umiejętności. A przecież nie musimy poświęcać na aktywność fizyczną trzech godzin dziennie, nie ma obowiązku codziennych wizyt na siłowni czy w klubie fitness, nie potrzebujemy profesjonalnej odzieży czy butów. W tym przypadku powiedzenie “dla chcącego nic trudnego” jest idealnie na miejscu. Jeśli należysz do grona osób, które chcą coś robić, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać – portal „Gramozycie.pl” jest perfekcyjnym miejscem dla Ciebie!

Serwis „Gramozycie.pl” to przełomowa rzecz w polskim internecie. To miejsce, w którym dosłownie każdy znajdzie pomoc i fachowe porady dotyczące wszelakiej aktywności fizycznej, zdrowej diety i ogólnego zadbania o swoje zdrowie. Zaowocuje to lepszym samopoczuciem, zarówno tym fizycznym jak i psychicznym – w końcu będzie można czuć satysfakcję, że się udało. Pozbycie się zmęczenia, poprawa kondycji, przedłużenie życia o kilka lat oraz zmniejszenie ryzyka chorób i zawału serca – jest o co walczyć.

Na portalu „Gramozycie.pl” każdy użytkownik trafi pod skrzydła profesjonalnego trenera, prowadzącego program profilaktyczny w formie nagrań video. Indywidualny dobór ćwiczeń  sprawi, że na efekty nie będzie trzeba długo czekać, a aktywność fizyczna stanie się codzienną przyjemnością. Dieta jest układana na podstawie wyników badań lekarskich, dzięki czemu każdy je dokładnie to, czego potrzebuje jego organizm, a unika tych rzeczy, które nie są pożądane. Dodatkowo, w serwisie każdy ma możliwość analizy swoich badań czy zobaczenia statystyk kalorii.

Budowa odpowiednich nawyków od podstaw jest procesem żmudnym, dlatego wiele osób poddaje się już na początku. Dzięki serwisowi „Gramozycie.pl” więcej osób ma szansę na lepsze i dłuższe życie, a także poprawę samopoczucia, wyglądu i kondycji. Jest o co grać.

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość.

pasek_gramozycie

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *