Shadow

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy deweloperskiej?

Szukając nowego miejsca zamieszkania należy brać pod uwagę wiele czynników. Dzielnica, w której jest ono położone, łatwy dostęp do punktów usługowych, połączenie z komunikacją miejską, a przede wszystkim stan w jakim jest mieszkanie.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na odległość okolicy od miejsca pracy lub szkoły. W przypadku zakupu, mamy do wyboru rynek pierwotny oraz wtórny. Jak zawsze sugerujemy się niższą ceną, ale co ona tak naprawdę oznacza? Koszta związane z zakupem nowego lokum to nie tylko cena samego mieszkania, ale również inwestycja w remont i modernizację. Pamiętajmy, że tanie, nie zawsze oznacza długotrwałe. Pieniądze trzeba będzie wydać w taki czy inny sposób, ale możemy zaoszczędzić sobie sporo czasu i nerwów, jeśli kupimy mieszkanie w dobrym stanie.

Osiedla mieszkaniowe

W wyborze odpowiedniego dla naszych potrzeb mieszkania pomagają nam firmy deweloperskie. Aby wybrać właściwego dewelopera należy brać pod uwagę jego doświadczenie, liczbę banków z którymi współpracuje, a co najważniejsze, dotychczasowe projekty. Realizowany przez MarcoPolo Development projekt osiedla mieszkaniowego Lawendowe Pola w Błażejowie pod Poznaniem, charakteryzuje się nietuzinkową architekturą dopasowaną do otoczenia. Lawendowe Pola to komfortowe domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Ogólnie dostępnych jest aż 76 lokali mieszkaniowych. Osiedle jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zamieszkać w cichej okolicy, w niedalekiej odległości od miasta.

Domy jednorodzinne

Zakup domu jednorodzinnego zagwarantuje nam 100% prywatności. Deweloperzy oferują stylowe szeregówki lub nowoczesne domy wolnostojące. Druga opcja pozwala nam nie przejmować się ciszą nocną oraz zaaranżować dużą przestrzeń wokół domu. Dodatkowo możemy otrzymać bezpieczne miejsce do parkowania samochodu. Jakiekolwiek przebudowy i zmiany wyglądu zewnętrznego nie wymagają zgody administracji. Pamiętajmy jednak, że wybudowanie dodatkowego obiektu na naszym podwórzu wymaga czasem zgody miasta lub gminy.

Warto decydować się na domy, które spełniają wszystkie nasze potrzeby. Na przykład realizowane przed MarcoPolo Development osiedle Marina Park w Śremie to nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych. Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości w tym miejscu mogą wybierać pomiędzy domkami w zabudowie szeregowej a bliźniaczej. Budynki charakteryzują się wysoką jakością wykończenia dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ogromną zaletą tej inwestycji jest urokliwe położenie. Osiedle znajduje się bowiem bardzo blisko rzeki oraz licznych terenów rekreacyjnych.

Wybór odpowiedniej firmy deweloperskiej

Firmy, które działają od wielu lat są bardziej godne zaufania. Wybierając dewelopera musimy mieć możliwość sprawdzenia jego dotychczasowych inwestycji. Czasem klient musi skorzystać z pomocy banku, aby móc zakupić wymarzone lokum. Profesjonalne firmy deweloperskie oferują nam doradztwo kredytowe, współpracując z dużą ilością banków. W tym celu, w ich siedzibach, powstaje Dział Kredytów Hipotecznych, a klient ma możliwość kontaktu ze specjalistami drogą mailową lub telefoniczną. Możemy również skorzystać z oferty wynajmu lokali jako powierzchni użytkowych o charakterze handlowym i usługowym.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *