Shadow

Czy warto zatrudniać konsultanta ślubnego?

konsultant slubny

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Kobiety marzą o wystawnym ślubie i weselu, o białej sukni i całej tej otoczce ślubnej. Panowie widzą się w eleganckim fraku, koniecznie w lśniącej limuzynie i przy akompaniamencie dobrego zespołu. Aby te wszystkie marzenia ślubne się ziściły, to przygotowania do uroczystości należy rozpocząć na wiele przed planowanym terminem. Jest naprawdę bardzo dużo do ogarnięcia i trzeba dobrze przemyśleć, czy samemu uda się osiągnąć oczekiwany efekt.

Tak jak wspomnieliśmy, przygotowania do ślubu i wesela są bardzo pracochłonne, kosztowne i wymagają zaangażowania wielu osób. Musimy, więc przemyśleć i spytać, kto nam w przygotowaniach pomoże, bo w pojedynkę naprawdę niewiele wskóramy. Jeżeli nie uda nam się zebrać porządnej ekipy do przygotowań to należy rozważyć decyzję o zatrudnieniu konsultanta ślubnego. Oczywiście usługo takie nie są tanie, jednak należy tutaj wziąć pod uwagę to, że tylko tym sposobem będziemy wolni od tych żmudnych obowiązków organizacyjnych, a nie ma ich mało. Trzeba przecież znaleźć i wynająć odpowiednią salę weselną, przygotować catering, zamówić orkiestrę, przygotować ozdoby zarówno na salę weselną jak i do kościoła. Trzeba zająć się zaproszeniami, prezentami, kwiatami, tortem, znalezieniem fotografa. Trzeba też wszystko ze sobą zgrać w czasie, trzeba dopilnować dekoracji, kwiatów a w dniu ślubu samego poczęstunku i usadowienia gości.

Widzimy, więc, że spraw jest sporo i para młoda nie powinna marnować swojego czasu tylko zatrudnić dobrego i poleconego konsultanta. On wszystko załatwi za nas, wszędzie pojedzie, wynegocjuje korzystne ceny i dopilnuje w dniu ślubu, aby wszystko było jak należy.

Parze młodej pozostanie tylko wybór strojów weselnych i nadzorowanie wszystkich prac.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *