Shadow

Co znaleźć możemy w pobliżu Międzybrodzia Bialskiego?

Park dinozatorland

Park dinozatorland to jedna z największych atrakcji turystycznych dla maluchów! W bezpośrednim sąsiedztwie parku rozrywki Zatorland, Park Ruchomych Dinozaurów Dinozatorland to unikalny park rozrywki gdzie na każdym kroku można wpaść na modele dinozaurów, które wyglądają jak żywe! Po za modelami dinozaurów, znajdziemy także bezcenne eksponaty paleontologiczne oraz warsztaty, które opowiadają o przeszłości naszej planecie i czasach, w których żyły dinozaury.

Rozrywka Dinozatorland zlokalizowana jest gęsto zalesionym terenie, gdzie ścieżka edukacyjna prezentuje nam przeszłe życie dinozaurów. Z pośród drzew można zauważyć jak żywe modele dinozaurów, łącznie szacuje się ich liczbę na 100! Mniejsze, większe eksponaty ale przede wszystkim gwiazda parku czyli T-Rex, ściągają zainteresowanych z całej Polski.

Wyciągi

Dzięki położeniu wsi na stokach Beskidu Małego, wyciągami możemy dojechać właściwie na każdy szczyt. W samym Międzybrodziu Bialskim znajdziemy wyciąg na Górę Żar!

Dla starszych – Muzeum Browaru Żywiec

Tradycje warzenia browaru w Żywcu sięgają aż średniowiecza! Początkowo był to malutki browar jednak z upływem czasu jego zasięg stopniowo się zwiększał aż tak dziś, browar Żywiec można kupić nawet i poza granicami naszego kraju. By ukazać tradycję browarnictwa żywieckiego powstało Muzeum Browaru Żywiec, które oferuje zwiedzanie oraz próbowanie piwa.

Przeczytaj także