Shadow

Bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach Laura Conti

IMG_9400

Przy okazji lakierów dostałam także do zrecenzowania bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach Laura Conti. Całkowicie bezzapachowy to on nie był, ale nie był to zapach ostry, zazwyczaj mocno drażniący zapach zmywacza do paznokci, tylko ładny, delikatny i bardzo przyjemny. W opakowaniu znajduje się 5 zapakowanych szczelnie chusteczek, każda osobno w foliowej saszetce. Na opakowaniu znalazłam informację, że 1 chusteczka wystarcza na 10 paznokci i mogę to potwierdzić, faktycznie wystarczyła mi, by zmyć paznokcie obu rąk. Moje paznokcie były pomalowane dwoma warstwami i był pozytywny efekt, jednak nie wiem czy podoła przy ich większej ilości warstw lakieru.

Zmywacz ten wg producenta nie zawiera octanów, acetonu, toluenu, ani innych substancji o zapachu drażniącym. Może stąd brak ostrego zapachu. Dodatkowo ekstrakt ze skrzypu polnego wzmacnia paznokcie, nie wysusza ich, a wręcz przeciwnie – mam wrażenie, że faktycznie je odżywia. Do tej pory nie spotkałam się z taka formą zmywacza to paznokci, ale przekonała mnie. Szczególnie przyda się w podróży czy na samych wakacjach, gdzie na pewno łatwiej będzie zapakować taki zmywacz w chusteczkach, niż buteleczkę z płynem.

Dodatkowo nie potrzebujemy specjalnych wacików, także tutaj główny plus za wygodę w użytkowaniu zmywacza. Dodatkowo porównując użytkowanie tego zmywacza i zmywaczy, które używam zazwyczaj – ten nie zostawia nieprzyjemnie suchych skórek. Chusteczki są dość mocno nasączone delikatnym płynem, dzięki czemu zmywają faktycznie 10 paznokci. Odnośnie ceny – 6,49 zł/opakowanie zawierające 5 chusteczek. W porównaniu ze zwykłymi zmywaczami dostępnymi w drogeriach jest drożej. Jednak wydaje mi się, że warto! Szczególnie gdy czekają nas „ekstremalne” do zmywania paznokci warunki 🙂

IMG_9401

IMG_9402

IMG_9403

PC050558

PC050559

PC050560

PC050561

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *