Shadow

Be organic – krem do twarzy – masło kakaowe & kwas hialuronowy

IMG_1869

Be organic jest firmą, która zyskała sobie u mnie pełne uznanie. Używałam już z niej kilka produktów i zawsze byłam zadowolona z efektów. Dlatego też nie zawahałam się, by wypróbować krem do twarzy z masłem kakaowym i kwasem hialuronowym.

Skóra na mojej twarzy jest bardzo delikatna i łatwo ulega przesuszeniu, stąd wybór padł na krem z masłem kakaowym. Powinien bardzo dobrze nawilżać, a jednocześnie nie podrażniać i nie powodować zaczerwień.

Od razu po otworzeniu pudełeczka rzuciło mi się w oczy, że jest on wyjątkowo gęsty, a jednocześnie konsystencja pozwala na łatwą i wydajną aplikację. Wystarczy go bardzo niewiele by móc rozprowadzić go na całej twarzy. Dodatkowo zapach odpowiada moim upodobaniom. Zapach kakao zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój, dlatego zapach tego kremu bardzo mi się podoba.

IMG_1893

Tak jak się spodziewałam nie uczulił mnie w żaden sposób. Po kilku dniach używania zauważyłam, że moja cera odzyskała równowagę i nie widać już przesuszeń, szczególnie w tych strategicznych miejscach, które są najbardziej narażone na działanie czynników zewnętrznych.

Bałam się, że moja cera będzie podrażniona, ponieważ wiele kosmetyków ją uczula, jednak nie zauważyłam żadnych zaczerwienień, które mogłyby na to wskazywać. Moja cera wygląda teraz promiennie i nie mam już problemów z jej przesuszaniem. Krem nie powoduje też efektu maski, co sprawia, że właściwie nadaje się do stosowania rano jak i wieczorem.

IMG_1870

IMG_1871

IMG_1876

IMG_1877

IMG_1878

IMG_1880

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *