Shadow

Aktywny wypoczynek z dziećmi

W dobie komputerów chcesz Twoją pociechę odciągnąć trochę od tego wirtualnego świata. Oto kilka pomysłów, jak to zrobić.

Świat Internetu, gier komputerowych itp. wciąga tak bardzo, że trudno znaleźć rodzicom równie atrakcyjna alternatywę dla spędzania wolnego czasu z dziećmi. Zwłaszcza, jeśli rodzice chcą zadbać o zdrowie i kondycję dziecka, proponują aktywny wypoczynek. Na szczęście formy spędzania czasu, zwłaszcza tego aktywnego, są przeróżne i przybierają coraz to ciekawszą postać. Najważniejsze jest to, aby taka rozrywka dostarczyła to, czego nie jest w stanie zafundować żadna, nawet najlepsza konsola do gier.

Basen

Jeśli Twoja pociesza nie umie pływać, to jest to idealny czas na to, aby się nauczyła. Dzięki temu nie tylko fajnie spędzicie czas, ale również dziecko posiądzie nową umiejętność. Ta z kolei przyda się podczas lekcji wf-u czy wakacji spędzanych nad jeziorem.

Park linowy

To zabawa zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci, a nawet dorosłych. W parkach linowych tor przeszkód dostosowany jest do wieku i stopnia zaawansowania uczestników. To może być nie lada wyzwanie. Pokonanie przeszkód gwarantuję zaś niezapomnianą satysfakcję.

Paintball

Jeśli Twoje dziecko jest już nieco starsze, warto zabrać o na paintball. Możecie zorganizować się całą rodziną, ale też zaprosić do zabawy znajomych. Podzielcie się na drużyny i w drogę!

Park trampolin

Świetną alternatywą dla całej rodziny, bez względu na wiek jego członków jest park trampolin Jump World przy ul. Otmuchowskiego 15. To największy we Wrocławiu park trampolin, które gwarantuje niezapomniane doznania dla całej rodziny. Spożytkujecie swoje pokłady energii i oderwijcie się, chociaż na chwilę od przyziemnych spraw. W ramach parku trampolin działa kilka stref. W każdej z nich znajdziecie różne atrakcje, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Tak na przykład fani koszykówki odnajdą się w świecie basketu, natomiast zwolennicy siatkówki poczują się jak ryba w wodzie w specjalnej dla nich przygotowanej arenie. Świetna zabawa jest również na arenie głównej. To miejsce dla całej rodziny, gdzie trampolinami są nawet ściany! Zafundujcie sobie miękkie lądowanie w basenie z gąbkami! A może popiszesz się swoimi umiejętnościami? Do tego służy bieżnia akrobatyczna, która jest…trampoliną! Poza wspomnianymi atrakcjami, Jump World organizuje również zajęcia Jump Kids, Fitness Jumping czy Workout. Są to zajęcia, dzięki którym poprawicie kondycję, wysmuklicie sylwetkę oraz wzmocnicie mięśnie ciała. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów oraz dostosowane są do różnorodnych grup pod względem wieku czy zaawansowania.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *