Shadow

7 sposobów na jędrny biust

sposoby na kształtne piersi

Biust jest atrybutem kobiecości i każda z pań powinna o niego dbać od najmłodszych lat. Pamiętajmy też, że nie rozmiar biustu jest kluczowy, tylko jego jędrność i odpowiednie podkreślenie właściwym strojem.

Kobiety powinny pamiętać o tym, że na wygląd biustu wpływa jednocześnie bardzo wiele czynników. Wystarczy więc aby został zaburzony choć jeden z nich, a biust straci jędrność, właściwą formę i stanie się po prostu brzydki. Jak zatem postępować i jakie czynniki wpływają na jędrność biustu:

  1. Podstawą jest oczywiście zdrowa dieta, która pozwoli na utrzymanie stałej wagi ciała.
  2. Obok dbałości o biust od wewnątrz, czyli dostarczanie skórze odpowiednich składników, które odpowiedzialne są za jędrność skóry, istotną sprawą jest również dbałość od strony zewnętrznej. Zatem regularnie stosujemy kremy, balsamy i żele ujędrniające.
  3. W okresie zmian hormonalnych, a także w trakcie wahań wagi stosujmy mocniejsze kremy, takie, które pozwolą uniknąć nam rozstępów.
  4. Koniecznością jest dobrze dopasowany rozmiar stanika. Jeżeli nie potrafimy same tego zrobić, to warto wybrać się do braffiterki, która dokładnie pokaże jak dokonać pomiarów i jaki rozmiar jest dla nas właściwy.
  5. Pamiętajmy o tym, że biustonosz ma za zadanie podtrzymywać nasz biust, zatem jego obwód musi być dość ciasny. Natomiast miseczki stanika powinny być takiej wielkości, aby cała pierś, z każdej strony się w niej mieściła. Absolutnie niedopuszczalne są staniki, z których biust wylewa się górą lub bokami, tworząc drugą parę piersi. Wygląda to nieestetycznie, ale też deformuje biust.
  6. W utrzymaniu biustu w dobrej kondycji pomogą nam również masaże, które powinny być wykonywane kostkami lodu lub strumieniem prysznica.
  7. Niezastąpione są tutaj również odpowiednie ćwiczenia, które wzmocnią tkankę piersiową i sprawią, że skóra będzie jędrna. Idealnie sprawdzą się tutaj klasyczne pompki, spięcia rąk nad klatką piersiową, czy też rozciągania z ciężarkami. Niezwykle istotne jest aby wykonywać te ćwiczenia regularnie i co jakiś czas zmieniać rodzaj wykonywanych ćwiczeń.
Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *