Shadow

Zegarki damskie – trendy w modzie

Kompletując swój outfit nigdy nie możemy zapomnieć o akcesoriach. Buty, torebka, rękawiczki czy wreszcie zegarek to elementy, która stanowią ponadczasowy dodatek do każdej stylizacji. Sprawia to, że są uwzględniane przez projektantów, którzy rok rocznie kreują nowe trendy. Co będzie modne na przełomie 2017 i 2018 roku?

Klasyczne zegarki damskie

Okazuje się, że jednym z najmocniejszych trendów jest klasyczny design. Wzory zegarków utrzymane w minimalistycznym stylu, typowych, uniwersalnych rozmiarach, a także wykonane z materiałów, które umożliwiają różnorodne zastosowanie zegarka. Co to oznacza? W praktyce są to modele proste, których wygląd oraz zastosowanie pozwala dopasować do kreacji, którą zakładamy do pracy, ale i po godzinach. Tego typu zegarek założymy zarówno na spotkanie biznesowe, jak i na randkę, zakupy czy też rodzinną wycieczkę.

Bogate wersje kolorystyczne

W tym sezonie lubimy kolory. Nie dotyczy to tylko odzieży. Akcesoriach w nasyconych i różnorodnych barwach stanowią cenne i ciekawe uzupełnienie różnych stylizacji. Na wybiegach pojawiają się w większości zegarki w kolorach czarnych i granatowych, a także głębokiej czerwieni. Projektanci, jednakże na tym nie poprzestają. Przeglądając kolekcje warto zwrócić uwagę na zegarki damskie w kolorach tj.: różowe złoto, fiolet, czerwień, pomarańcz.

Kształt tarczy

W modelach zegarków uwagę zwracają również tarcze w różnych kształtach. Coraz częściej pojawiają się modele przygotowane według bardzo nietypowych projektów. Tym samym okazuje się, że zegarek może być jednocześnie bardzo ciekawą biżuterią, która wyróżnia się na tle całego stroju.

Paski

Ważnym trendem jest zmiana pasków z klasycznej skóry na skórę farbowaną na żywe, mocno nasycone kolory. Z modeli znikają również gładkie paski, pojawiają się natomiast elementy tj.: skóra naturalna, przeszycia, tłoczenia, skóra płaszczki. Ciekawym motywem są bransolety dwukolorowe oraz delikatne bransoletki, stworzone z drobniutkich oczek stalowych.

Autor: https://www.timetrend.pl/

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *