Shadow

Sposób na zarabianie online – zostań Ambasadorem InFakt

Zarabianie online jest szczególnie interesującą opcją dla świeżo upieczonych mam – dzięki możliwości pracy w dogodnych dla siebie godzinach można pogodzić opiekę nad dzieckiem z dorobieniem paru groszy (czasem i tysięcy) do domowego budżetu. Chętnie też na taki sposób pracy decydują się studenci oraz osoby zatrudnione na etacie. Sposobów na zarabianie online jest mnóstwo np. blogowanie, zarabianie na reklamach, ankietach, .etc. Jedną z najnowszych opcji na dorobienie sobie online jest zostanie Ambasadorem InFakt. Na czym to polega?

InFakt to nowoczesne rozwiązanie księgowości, które jest połączeniem tradycyjnej księgowości z nowoczesną księgowością internetową. Program pozwala na korzystanie z programu do fakturowania, programu dla księgowych, jak i skorzystać z pomocy specjalistów z biura księgowego, czy też uzyskać pomoc w zakładaniu firmy. Istnieje również możliwość dołączenia do programu partnerskiego i równocześnie czerpać korzyści z współpracy z tą firmą.

Oferowane przez Infakt, Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe, pozwala użytkownikom serwisu na korzystanie z profesjonalnego wsparcia ze strony dedykowanej księgowej, która zajmie się Twoim rozliczeniem, a także pomoże w razie jakichkolwiek pytań związanych z księgowością. Program posiada również dodatkowe opcje, jakim jest wystawianie faktur, monitorowanie opłat, czy też przesyłanie dokumentów, a także nieograniczony dostęp do aplikacji.

Jeśli chodzi o dostępny w ofercie program do fakturowania to umożliwia on wystawianie faktur w każdym miesiącu, a dostęp do aplikacji oferowany jest zarówno w wersji mobilnej jak i www, dlatego też wystawianie faktur jest szybkie i proste, z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Aplikacja jest prosta w obsłudze i bardzo intuicyjna, jednocześnie umożliwia wystawianie nieograniczonej liczby dokumentów, a także tworzenie nieograniczonej bazy klientów. W razie jakichkolwiek problemów z wystawianiem faktur można liczyć na profesjonalną pomoc księgowych.

W programie dla Księgowych oferowanych, przez firmę Infakt możemy korzystać z takich narzędzi jak : wystawianie faktur przychodowych, dodawanie klientów, czy też nieograniczone wprowadzanie dokumentów kosztowych. Program tym samym generuje obliczenia podatku dochodowego, według skali podatkowej, lub podatku liniowego, a także generuje Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów. Również bezpośrednio z aplikacji możemy wysłać deklarację do urzędu skarbowego. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze można skonsultować się z księgowymi Infakt.

InFakt oferuje również możliwość zarabiania. W jaki sposób? Wystarczy zostać tak zwanymi Ambasadorem, czyli dołączyć do ich programu partnerskiego, o którym mowa tutaj – https://www.infakt.pl/polecaj-infakt. W skrócie chodzi o zarabianie poprzez wysłanie unikalnego linku do rejestracji i pozyskiwanie nowych klientów. Taki link można osobiście wygenerować, logując się do swojej aplikacji, a następnie klikając na swój e-mail i wybierając opcję poleć InFakt. Po akceptacji regulaminu, należy wybrać opcję Chcę polecić usługę Infakt i zaznaczyć Poleć InFakt teraz.

Po wygenerowaniu takiego linka, możemy wysłać go do dowolnej osoby, która może zarejestrować się w serwisie i opłacić usługę. Użytkownik polecający, za każde polecenie otrzymuje pieniądze, które wypłacane są w formie prowizji, natomiast osoba, która skorzystała z polecenia zyskuje 10% rabatu na pierwsza płatność za usługę. Jeśli osoba przez użytkownika polecona zdecyduje się na wykupienie kolejnych pakietów, to w takim wypadku kolejna prowizja ląduje na waszym koncie. Każde polecenie jest wynagradzane, przykładowo za polecenie programu do faktur, otrzymamy 66 zł netto, zaś w przypadku programu do księgowości, 144 zł netto. Jeśli znajomy z polecenia zdecyduje się na comiesięczne płatności, korzystając z pakietu Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego, to również i użytkownik polecający co miesiąc otrzyma dodatkowe wynagrodzenie. Chcąc dowiedzieć się, ile można zarobić, zostając Ambasadorem, wystarczy na stronie InFact wejść w zakładkę Ambasador InFakt, gdzie można przeliczyć wynagrodzenie.

s

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *