Shadow

PODZIĘKUJ SWOIM PRACOWNIKOM

Zadbanie o właściwą atmosferę w firmie nie jest łatwe. Konflikty i napięcia to normalne elementy codziennego życia. Powszechne są przede wszystkim w sytuacji, w której grupa osób spędza ze sobą przynajmniej kilka godzin dziennie. Warto od czasu do czasu oderwać zespół od pracy i postarać się zbudować jego przynależność do firmy. Można to osiągnąć, m.in. poprzez imprezy integracyjne.

Wycieczki firmowe mogą być formą podziękowania za kolejny rok pracy lub za zakończenie ważnego projektu. Jeśli decyzja o zorganizowaniu imprezy zapadła, potrzebny jest jeszcze pomysł. Każdy z nas chce, aby taki wypad przypadł do gustu zespołowi i odbył się w miejscu, w którym wszyscy będą czuć się swobodnie. Dlatego warto zapytać o zdanie samych zainteresowanych. Tak, dokładnie – na imprezy integracyjne pomysły mogą podrzucić Ci pracownicy. Możesz spisać wszystkie propozycje na kartce lub tablicy. Później trzeba wybrać najlepszą. Wchodzi w grę losowanie lub kolejny raz – rozmowa. Pomyśl także o własnej inwencji. Imprezy dla pracowników możesz bowiem zorganizować także w Energylandii.

JESTEŚMY EKSPERTAMI OD ORGANIZACJI IMPREZ

Obsługa Energylandii dobrze wie, że imprezy firmowe rządzą się własnymi prawami. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji tego typu eventów. Każdy z nich dopasowany jest do potrzeb i misji danej firmy. Pamiętamy o chwili dla zespołu w salach konferencyjnych, zapewniamy przekąski i pełne posiłki. Co ważne zorganizowanie imprezy w Zatorze nie uderzy firmy po kieszeni. Koszt takiego wypadu porównywalny jest z zabawą w restauracji, a wesołe miasteczko dostarczy znacznie więcej emocji i przeżyć. W przypadku zaproszenia pracowników do Energylandii, unikacie także zatrudniania animatorów, którzy pomogliby przełamać nieśmiałość. Przed, np. przejażdżką roller coasterem członkowie zespołu sami sobie wzajemnie okazują wsparcie i dopingują do zmierzenia się ze strachem. Dzięki temu powstają nowe więzi między pracownikami, które przełożą się na lepsze stosunki w firmie. Taki wyjazd pozwala także na poznanie przełożonych z zupełnie innej strony. Nagle przestają być osobami, które kontrolują, a stają się kolegami i koleżankami. Pomaga to w budowaniu zaufania oraz lojalności.

NIE POPRZESTAWAJ NA JEDNYM EVENCIE

Imprezy pracownicze warto przeprowadzać przynajmniej raz w roku. Mogą być one pretekstem do podsumowań, świętowania albo nauki. Ważne jest, aby wyjechać poza miasto, w którym na co dzień się żyje i pracuje. Neutralny grunt pomoże w pozbyciu się stresu i odetchnięciu pełną piersią. Jeśli wybierzesz dla swojej firmy wycieczkę do Energylandii nie musisz także obawiać się o miejsca noclegowe. Wokół lunaparku funkcjonuje wiele ośrodków i hoteli, które oferują komfortowe warunki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i numery telefonów: http://www.energylandia.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *