Shadow

Zaxy i Emel – 2 marki obuwnicze, które każdy powinien znać

Wybór odpowiedniego obuwia nastręcza wiele trudności. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko rozmiar, ale również jakość wykonania butów oraz ich walory estetyczne. Wiele pań, chcąc uprościć sobie wybór, stawia na markowe obuwie Emel i Zaxy.

  1. „Słoneczne” obuwie Zaxy
  2. Emel – buty stworzone z myślą o dzieciach

Obie marki szczycą się wysoką jakością produktów. Chociaż swoje produkty kierują do odmiennych grup klientów, panie ceniące sobie wygodę i nowoczesne wzornictwo, a przede wszystkim zdrowie stóp, powinny poznać propozycje obuwnicze obu producentów.

„Słoneczne” obuwie Zaxy

Produkty marki Zaxy pojawiły się na polskim rynku stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2015 roku. Jednak szybko zyskały grono zadowolonych klientek, które od tego czasu każdego roku sięgają po obuwie tego producenta. Damskie obuwie Zaxy nazywane jest „słonecznym” obuwiem, ponieważ asortyment opiera się głównie na sandałach, klapkach i balerinach, produkowanych w Brazylii. Buty te odznaczają się wygodą i trwałością, a przede wszystkim lekkością i odpornością na wodę. W większości są wykonane z poliuretanu, który uznawany jest za materiał praktyczny i wytrzymały. Wśród propozycji tej marki coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki obuwia na płaskiej podeszwie, jak i amatorki butów na obcasie. Zaxy stawia nie tylko na trwałość i wygodę, ale również elegancję, dlatego buty są precyzyjnie wykonane i dobrze komponują się zarówno ze strojami codziennymi, jak i tymi na specjalne okazje.

Emel – buty stworzone z myślą o dzieciach

Panie dbają nie tylko o zdrowie swoich stóp, ale również zdrowie stóp swoich dzieci. Z tego powodu chętnie sięgają po obuwie marki Emel, czyli produkty polskiego producenta, który na rynku funkcjonuje już od ponad 26 lat. Cechą charakterystyczną tej marki jest jakość. Aby zapewnić dzieciom jak największy komfort chodzenia, buty szyte są ręcznie z wykorzystaniem miękkiej, a jednocześnie trwałej skóry, oraz termokauczuku używanego do produkcji podeszwy. Materiał ten pozwala dziecięcej stopie na prawidłową pracę podczas chodzenia, dzięki czemu sprzyja właściwemu rozwojowi. W efekcie każda para obuwia jest doprecyzowana w każdym detalu, co sprawia, że dziecko może pewnie stawiać każdy krok. W asortymencie marki Emel znajduje się obuwie dla dzieci w każdym wieku i na każdą okazję. Odpowiednie buty znajdą tam mamy niemowląt uczących się chodzić, jak i dzieci nieco starszych. Dodatkowym atutem jest nowoczesne i ciekawe wzornictwo, dzięki któremu buty przypadną do gustu nie tylko dorosłym, ale również dzieciom.

Przeczytaj także