Shadow

Wymarzone przyjęcie Twojego dziecka

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka może być prawdziwym wyzwaniem dla rodzica. Najważniejszy jest jednak dobry pomysł!

Przyjęcie w domu

Jeżeli organizujemy przyjęcie urodzinowe dla naszej pociechy we własnym domu, będziemy chcieli wymyśleć takie zabawy, które zainteresują najmłodszych, ale też nie spowodują, że po imprezie będziemy sprzątać przez tydzień.

Dobrym rozwiązaniem jest urządzenie przyjęcia w ogrodzie. Nie trzeba się wówczas martwić, że coś się wyleje, czy zniszczy. Poza tym, zabawa na świeżym powietrzu jest bardzo korzystna dla zdrowia i rozwoju dzieci. Jeśli jednak warunki pogodowe na to nie pozwolą, w domu również możemy również wymyślić ciekawe gry i atrakcje. Dobrym i popularnym ostatnio pomysłem jest malowanie twarzy specjalnymi farbkami. Dzieci zawsze się z tego cieszą, ponieważ mają okazję wypróbowania nietypowych, prawdziwie bajkowych makijaży. Świetnym rozwiązaniem są też wszelkie zabawy zespołowe – zagadki, kalambury i tym podobne. Potrafią one bardzo zaangażować najmłodszych, ale niestety najczęściej – na krótko. Trzeba mieć więc w zanadrzu cały repertuar.

Urodziny poza domem

Coraz popularniejsze są przyjęcia organizowane poza domem. Oczywiście można na przykład zabrać dzieciaki do kina, czy na jakieś przedstawienie, ale są też bardziej kreatywne opcje, na przykład wynajęcie specjalnej sali dla dzieci. Taki miejscem jest na przykład Inca Play. To obecnie największa i najszerzej wyposażona sala w Warszawie tego typu. W środku znajdziemy diabelski młyn, skaczącą wieżę czy dwa labirynty. Ilość atrakcji zapewni dzieciom rozrywkę na kilka godzin.

Na terenie Inca Play znajdują się tak zwane domki urodzinowe, gdzie odbywają się imprezy.

Wybór tego typu sali to dobre rozwiązanie. Z jednej strony możemy zapewnić dzieciom takie atrakcje, z jakich na pewno nie skorzystałyby w domu. Ponadto, bez trudu, gości zaprosić możemy na przyjęcie tematyczne –na przykład w Inca Play dostępne są sale księżniczek, rycerzy sportu, albo zwierząt.
Ważne jest też to, że dzieci pozostawiamy pod opieką animatorów, którzy po pierwsze zadbają o to, żeby maluchy dobrze się bawiły, a poza tym będą czuwać na ich bezpieczeństwem.

Dodatkową zaletą dla rodziców jest też to, że po zakończonej zabawie zabiorą pociechy do domu i nie będą musieli poświęcać dodatkowego czasu na sprzątanie.

Wykupując pakiet w sali urodzinowej, warto też sprawdzić ewentualną ofertę animacji dodatkowych. Na przyjęciu naszego dziecka może się pojawić na przykład postać z jego ulubionej bajki, pirat, albo „prawdziwa” królewna, co na pewno ucieszy gości naszej pociechy i samego jubilata.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *