Shadow

Wyjazd w nieznane kluczem do szczęścia?

couple-1230519_1280

Wiele par z kilkuletnim stażem przeżywa kryzys. Przez lata wspólnego życia, rutyny dnia codziennego przyzwyczajamy się do siebie i przestajemy się postrzegać, jako partnerzy seksualni. Gdy pojawiają się na świecie dzieci a potem wnuki, to patrzymy na siebie ich oczami, stajemy się mamą i tatą, babcią i dziadkiem. To jest zły znak dla związku i znak, że koniecznie trzeba w nim coś naprawić.

Pożądanie przyciąga do siebie ludzi jak magnes i sprawia, że na pewnym etapie życia wiążemy się w pary. I choć często mówimy, że to miłość jest najważniejsza, to jednak seks i wspominane pożądanie odgrywają kluczową rolę w łączeniu się ludzi w pary. Aby zatem związek miał szansę na długi staż, to pożądanie i wzajemna fascynacja powinny być wciąż podsycane.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na przywrócenie w długoletnim związku pożądania jest wyjazd w nieznane. Odłączymy się w ten sposób od codzienności, od swoich ról mamy i taty, od prozaicznych obowiązków, od kłopotów i od stresu. Będziemy mieli szansę i czas, znów spojrzeć na swojego partnera oczami pożądania i miłości.

Wspólne spacery, zwiedzanie, odpoczynek i po prostu bycie ze sobą, dadzą związkowi nową szansę i jeżeli wciąż tli się w nas uczucie, to na pewno odnajdziemy się na nowo.

Aby jednak taki wyjazd był skuteczny, to obydwoje musimy się do niego odpowiednio przygotować. Wskazana w takich problemach jest zmiana wizerunku, sposobu ubierania czy też po prostu zadbanie o siebie. Często w długoletnich związkach ludzie przestają dbać o swój wygląd zewnętrzny i tym samym przestają się sobie podobać fizycznie. Choć z wiekiem ciało się zmienia i tego nie unikniemy, to jednak każdy z nas powinien dbać o siebie jak tylko potrafi. Na co dzień powinniśmy pamiętać o wizycie u fryzjera, u kosmetyczki, u schludnym i ładnym ubraniu.

Zatem na ten najważniejszy wyjazd przygotujmy się szczególnie starannie, kupmy nowe ubrania i zaskoczmy czymś partnera. Idealnie sprawdzi się tutaj nowa i kusząca bielizna, frywolny szlafroczek czy seksowna sukienka.

Dobrym pomysłem będzie również zadbanie o partnera i kupienie mu jakiegoś prezentu. Nie musi to być od razu jakiś drogi gadżet, wystarczy drobiazg, który będzie potem długo przypominał o tym cudownym wyjeździe.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *