Shadow

Wybieramy balsamy i oliwki dla dzieci

Każdej mamie zależy na uśmiechu i właściwym rozwoju dziecka, a jego zdrowie jest dla niej najwyższym priorytetem. Niektóre dzieci od urodzenia mają problem z atopowymi podrażnieniami, alergiami czy po prostu ich delikatna skóra wymaga specjalnej pielęgnacji.

Na pomoc zatroskanym rodzicom spieszą doskonałej jakości, przebadane dermatologicznie balsamy, oliwki i mleczka, które łagodzą wszelkie podrażnienia i zabezpieczają skórę dziecka przed szkodliwym wpływem otoczenia.

Testujemy, badamy, polecamy

Bardzo istotny jest skład i metoda produkcji każdego specyfiku dedykowanego najmłodszym, dlatego warto zwrócić uwagę, czy balsam dla noworodka lub oliwka dla dzieci na włosy, posiadają stosowne certyfikaty jakości. Na rynku jest sporo tego typu produktów, spieszymy zatem z pomocą – testujemy, badamy, a sprawdzone produkty polecamy. Nowoczesna kosmetologia umożliwia produkcję ściśle specjalizowanych balsamów, i tak znajdziesz specyfiki na każdy problem – do nawilżania, natłuszczania, łagodzenia podrażnień i regeneracji skóry oraz włosów malucha.

Dla suchej skóry

Balsamy natłuszczające dla dzieci są przeznaczone dla skóry skłonnej do podrażnień, wysuszonej i podatnej na łuszczenie. Oczywiście istotny jest poziom Ph wody, w jakiej maluch jest kąpany, jej temperatura i użyty środek myjący, jednak balsam natłuszczający użyty po kąpieli nie tylko niweluje ewentualne dolegliwości, ale i chroni skórę dziecka przed szkodliwych wpływem czynników zewnętrznych, jak wysuszone kaloryferem powietrze, wiatr, czy mróz. Balsam dla dzieci do suchej skóry wspomoże działanie balsamu natłuszczającego, a jego delikatna formuła sprawi przyjemność maluchowi ze skórą skłonną do podrażnień.

Każde,nawet starsze dziecko będzie zadowolone, kiedy mama użyje po kąpieli balsamu nawilżającego dla niemowląt. Łagodna formuła tego środka sprawi przyjemność także mamie – balsam ma doskonałą formułę nawilżającą, która ukoi zmęczone pracą dłonie.

Regeneracja i łagodzenie

Wszystkie polecane przez nas balsamy regenerujące dla dzieci posiadają starannie opracowaną formułę, która nie tylko nie powoduje żadnych podrażnień, czy alergii, ale jej naturalne składniki chronią skórę malucha przed chemicznym „atakiem” używanych w domu proszków do prania, czy szamponów. Doskonałym uzupełnieniem balsamu regenerującego dla dzieci będą balsamy łagodzące podrażnienia skóry dla dzieci – przynoszą natychmiastową ulgę i trwale niwelują objawy podrażnień.

Oliwka dla skóry i dla włosów

Innym, bardzo popularnym specyfikiem są wszelkiego rodzaju oliwki, których czasem same używamy, kiedy nasza skóra pragnie czegoś więcej, niż łagodnego kremu. Oliwka czy balsam dla noworodka to czysta natura, zamknięta w kropli delikatnego specyfiku. Rozprowadzenie ich na skórze dziecka jest bardzo łatwe i przyjemne, a zapach z dzieciństwa towarzyszy nam przez całe życie.

Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować – na oliwkę czy balsam dla noworodka – proponujemy wypróbowanie obu środków, a uśmiech naszego dziecka podpowie nam rozwiązanie. Z
doświadczenia wiemy, że niezwykle przyjemna, ale i oszczędna w użyciu jest oliwka dla dzieci na
twarz, która nie tylko złagodzi problemy ale przez wiele godzin będzie chronić buzię malucha przez
wiatrem, słońcem, czy skokami temperatury.

Doskonałym, innowacyjnym specyfikiem jest oliwka dla dzieci na włosy – nie bójmy się jej używać. Specjalna formuła sprawia, że delikatne włosy malucha będą puszyste i jedwabiście miękkie, a
doskonała ochrona utrzyma się przez wiele godzin nawet pod grubą czapką!

Jeżeli szukasz najlepszych balsamów i oliwek dla dzieci zajrzyj tutaj – starannie wyselekcjonowane i przetestowane produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców i zadbają należycie o skórę noworodka i starszego dziecka, a każdy członek rodziny będzie do nich z radością wracał nawet po latach!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.