Shadow

Wakacyjna garderoba

girl-1461629_1280

Nadeszły upragnione wakacje. Każdy z nas czeka z utęsknieniem na ten czas odpoczynku i relaksu. Czekają na niego nie tylko uczniowie ale również i ich rodzice, którzy najczęściej na ten cza splanują swoje urlopy. Tymi sposobem cała rodzina ma szansę wspólnie spędzić i odpocząć od codziennych obowiązków.

Wakacje to czas wyjazdów, urlopów i odpoczynku. Dlatego garderoba wakacyjna powinna być niezobowiązująca, swobodna, wygodna i oczywiście dopasowana do pory letniej. Idealnie by było aby była tylko z naturalnych materiałów, gdyż wówczas skóra oddycha i nie pocimy się.

Podstawą wakacyjnej garderoby są oczywiście wygodne buty i tutaj powinniśmy zaopatrzyć się przynajmniej w 3-4 pary. Potrzebne będą eleganckie buty wyjściowe, buty sportowe, sandałki i oczywiście klapki na plażę. Warto zainwestować w obuwie nieco więcej i kupić buty z naturalnej skóry, bo wówczas nasze stopy nie będą się odparzać i nie będą nam się w nich pocić stopy.

Powracając do wakacyjnej odzieży to na wakacje będziemy potrzebować nieco ciuszków i kobiety najczęściej poszukiwania rozpoczynają od zakupu stroju kąpielowe. To słuszny krok, gdyż w wakacje mnóstwo czasu spędzamy na plaży i musimy mieć dobrze dobrany kostium. Pamiętajmy o tym, żeby przy wyborze kostiumu kierować się nie tylko modą ale przede wszystkim typem swojej figury i to do niej dopasować odpowiedni model. Zasada jest prosta, gdyż zawsze staramy się ukryć defekty sylwetki a pokazać jej atuty. Na części ciała większe planujemy kolory stonowane, ciemne i bez wzorów. Na te partie, które chcemy powiększyć dajemy kolory, wzory i falbanki.

Obok stroju na plażę potrzebować będziemy jeszcze okularów, torby plażowej i sukienki plażowej. Warto aby wszystkie te akcesoria pasowały do siebie i były w jednym stylu.

Wakacje to również spacery, kolacje z przyjaciółmi i liczne imprezy. Tutaj potrzebować będziemy oczywiście letnich sukienek, szpilek i eleganckich torebek. Nie obędzie się też bez biżuterii, która latem i na urlopie może być duża i ekstrawagancka.

Nie wolno nam zapominać o zabraniu na urlop stroju sportowego, który przyda się podczas wakacyjnych wędrówek, na wycieczkach rowerowych czy podczas zwiedzania. Zatem wygodne buty sportowe, spodenki, koszulka  i ciepła bluza również powinny znaleźć się w plecaku.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *