Shadow

Tran do lamusa – teraz czas na olej z… kryla!

UdosChoice_Okrill3_skymed

O-krill3 – Nienasycone kwasy tłuszczowe i antyoksydanty prosto z Antarktyki

Pierwsze przymrozki już za nami. Jak zadbać o zdrowie przed zimą? Odkryj kryla – to sympatyczne, drobne zwierzątko dryfujące po bezkresnych wodach mórz polarnych skrywa w sobie wszystko, co najlepsze dla Twojego zdrowia i sił witalnych. Suplementy diety O-KRILL 3 Udo’s Choice na bazie oleju z tego skorupiaka to niezawodny sposób na wzmocnienie organizmu przed zimą.

Kwasy omega-3 na zdrowie

Nie od dziś wiadomo, że oleje z ryb kryją dobroczynne składniki dla naszego organizmu. Nasze mamy zachęcały nas do picia tranu z wątroby dorsza, co nie należało do smacznych doświadczeń, ale na pewno zdrowych. Aktualnie miliony osób na całym świecie zażywa Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT), które są kluczowe do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Są one prawdziwą skarbnicą dobroczynnych składników, szczególnie dla naszego mózgu, serca i wzroku.

Niestety nie mogą być one wytwarzane w organizmie człowieka, więc muszą być uzupełniane wraz z pokarmem lub też poprzez suplementy diety. Najlepszym źródłem kwasów tłuszczowych omega są tłuste ryby morskie: łosoś, makrela, śledź czy sardynki – a przynajmniej tak myślano do tej pory. Od tej pory zaczyna się niepodzielne panowanie kryla. Czym jest kryl? A więc…

Poznaj Kryla, skarb mórz polarnych

Kryl jest rodzajem skorupiaka, wyglądem przypomina małą krewetkę i zamieszkuje wszystkie oceany świata. Szacuje się, że masa biologiczna tych stworzeń osiąga 725 milionów ton metrycznych czyli 3-krotność wagi wszystkich ludzi na kuli ziemskiej, co stawia go w szeregu najliczniejszych form życia na ziemi. Jednym z jego najbardziej znanych przedstawicieli jest kryl antarktyczny (Euphausia superba), mierzący do 6 cm długości i ważący 2 gramy skorupiak w samym Oceanie Południowym osiąga biomasę 500 mln ton tj. dwa razy więcej niż ogólna biomasa ludzi. Jego gigantyczne ławice sięgające wielu kilometrów występują głównie w lodowatych, krystalicznie czystych wodach Antarktyki.

Do czego potrzebny kryl ludziom? To prawdziwy skarb i same korzyści dla zdrowia. Olej z tego niepozornego skorupiaka skrywa w sobie prawdziwe bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega-3 DHA i EPA w ich najlepszej jakości i formie.

 

Champion na rynku suplementów z olejami

Kryl, a szczególnie ten antarktyczny, używany do produkcji Udo’s Choice® O-KRILL3™ to najlepszej jakości źródło kwasów omega, paliwo dla naszego mózgu, serca i wzroku. Nasz organizm nie potrafi wytworzyć ich samodzielnie, stąd muszą być uzupełnianie poprzez dietę lub drogą suplementacji. Nawet dieta nie pozwoli na idealną przyswajalność składników, o jakich mowa, szczególnie, że ryby często zawierają zanieczyszczenia szkodliwe dla naszego organizmu. Źródłem tych najlepiej przyswajalnych kwasów omega-3 jest właśnie O-KRILL 3. Dlaczego on?

O-KRILL 3 to suplement diety najnowszej generacji na bazie oleju z dzikiego kryla antarktycznego. Co go wyróżnia? Ten niepozorny, mały skorupiak jest źródłem najlepszej jakości i najlepiej przyswajalnych Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) typu Omega-3. Ponadto zawiera on astaksantynę – najsilniejszy przeciwutleniacz, jakim można wspomóc walkę organizmu z wolnymi rodnikami. Wspomaga układ odpornościowy, mózg, serce i wzrok.

UdosChoice_Okrill3_skymed_2

Dla kogo olej z kryla?

O-krill 3 dzięki swej uniwersalności i wielokierunkowemu działaniu będzie odpowiedni dla każdego z nas. Polecany jest przede wszystkim:

– ludziom aktywnym, zapracowanym, którzy ze względu na szybkie tempo życia i mnogość obowiązków szukają prostych, a zarazem skutecznych sposobów na utrzymanie zbilansowanej diety, bogatej w zdrowe tłuszcze.  O-krill 3 doda Ci energii, zaktywizuje szare komórki do pracy, wzmocni koncentrację, uchroni Cię przed szkodliwym stresem oksydacyjnym i pozwoli na szybszą regenerację do intensywnym dniu.

Dla kogo jeszcze Okrill-3?

dla sportowców – pomaga zregenerować mięśnie i cały organizm po wysiłku fizycznym, dodaje energii, wzmacnia wytrzymałość oraz wydolność organizmu.

dla kobiet – zapewnia witalność, znany z działania anti-aging spowalnia procesy starzenia się skóry, wpływa na syntezę kolagenu, znakomicie nawilża, ujędrnia i wygładza skórę. Dzięki ograniczeniu wpływu szkodliwych promieni UVA działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny – zmniejsza ryzyko poparzeń, przeciwdziała pojawianiu się przebarwień słonecznych oraz zmarszczek. Dodatkowo wpływa korzystnie na gospodarkę hormonalną u kobiet, łagodzi bolesne miesiączkowanie i zmniejsza rozdrażnienie.

dla seniorów – korzystnie wpływa na wzrok, pomaga np. w zwyrodnieniu plamki żółtej, regeneruje zmęczone oczy i wyostrza wzrok. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym pozwala chronić mózg przed obumieraniem komórek mózgu, a nawet udarem. Dzięki pozytywnemu działaniu na układ nerwowy może znaleźć zastosowanie w profilaktyce zaburzeń pamięci, a także chorób neurodegeneracyjnych takich jak choroba Parkinsona czy choroba Alzheimera. Pomaga kontrolować wysoki poziom ciśnienia i cholesterolu, a także działa wspomagająco w okresie rekonwalescencji po chorobie.

***

Udo’s Choice – innowacyjne suplementy diety stworzone przez dr Udo Erasmusa, eksperta i międzynarodowy autorytet w dziedzinie zdrowego odżywiania, NNKT i zdrowych olejów, niezbędnych dla ludzkiego zdrowia. Przez prawie 30 lat badał i analizował ich wpływ na ludzki organizm i jego korzyści wynikające dla zdrowia. Swoje obserwacje opisał m.in. w bestsellerze „Fats That Heal, Fats That Kill” (Tłuszcze, które leczą, Tłuszcze, które zabijają), które jest kompendium wiedzy na temat olejów i tłuszczów. Udo Erasmus przewodził także pracami nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości naturalnych suplementów diety, do których zaliczamy Udo’s Choice® O-KRILL3™, unikalny suplement diety na bazie oleju z kryla antarktycznego.

Info o dystrybutorze: TiFarm działa na rynku suplementów diety od 2008 roku. Firma Tifarm zorientowana jest na ciągły rozwój i wysoką jakość produktów, trafiających w gusta najbardziej wymagających klientów. Wprowadza na polski rynek i zajmuje się dystrybucją innowacyjnych suplementów diety, zarówno polskich, jak i zagranicznych, wśród których znajdują się m.in. suplementy diety Udo’s Choice® O-KRILL3™.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *