Shadow

Szeroka spódnica – do czego pasuje?

spodnica

Mężczyźni uwielbiają gdy płeć piękna nosi spódniczki. Ni Ema w tym nic dziwnego, gdyż jest to część garderoby, która podkreśla naszą kobiecość i wdzięk. Aby tak jednak było, spódniczka musi być dobrana do figury i do innych części garderoby. Prawidłowe zestawienie sprawi, że wyeksponujemy atuty a ukryjemy ewentualne wady.

Szerokie spódnice są lubiane przez większość kobiet, jednak często nie umiemy ich odpowiednio zestawiać z innymi ubraniami. Oczywiście trzeba też uważać na fason takich spódnic, gdyż bardzo łatwo nimi poszerzyć sylwetkę i sprawić, że będzie ona wyglądała karykaturalnie.

Szerokie, krótkie spódnice są nie są wcale zarezerwowane dla dziewczynek i nastolatek. Z powodzeniem mogą je nosić wszystkie panie, które mają zgrabne i szczupłe nogi. Pamiętajmy też o tym, że spódniczka szeroka od samego pasa jeszcze poszerza, więc ten model zarezerwowany jest dla osób z talią osy. Panie które nie mają tali warto aby nosiły takie spódniczki, które rozkloszowane są dopiero od bioder. I tutaj podobna sytuacja, gdyż jest to idealny typ dla pań z brakiem talii, jednak takich, które nie posiadają zbyt szerokich bioder.

Panie, które mają nieco więcej kilogramów, nie musza wcale rezygnować z takich spódniczek, jednak warto aby wybierały modele za kolano i takie, które będą tylko lekko rozkloszowane. Warto tutaj zastanowić się nad modelem do kostek, jednak tutaj trzeba mieć bardzo dużo wyczucia, aby nie zrobić ze swojej sylwetki monstrum. Szerokie, długie spódnice idealnie bowiem sprawdzą się u kobiet o średnim wzroście, gdyż małe panie w nich się zgubią, a wysokie będą jeszcze potężniejsze.

Krótkie spódniczki idealnie sprawdzą się w sezonie letnim, do sandałek na wysokim obcasie lub do baletek. Modele za kolano to typ bardziej biurowy, wskazane będą tu zatem klasyczne czółenka.

Do długim spódnic zakładamy japonki i jest to idealne wręcz propozycja na wakacyjne spacery. Zestawiamy je z prostymi koszulkami i topami, tak aby zachować proporcje ciała.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *