Shadow

Sprzedaż akcesoriów erotycznych

131-1550_0

Seks jest istotnym elementem w naszym życiu. Często jednak lekceważymy jego moc i popadamy w monotonność, a to właśnie od spraw łóżkowych zależy nasza satysfakcja z życia i relacja z partnerem.

Sama jakoś na początku swojego życia nie byłam zainteresowana żadnymi łóżkowymi gadżetami. Przykuwanie partnera kajdankami do łóżka czy przebieranie w różne postacie wydawało mi się zwyczajnie śmieszne. Później zrozumiałam, że jednak jest to ważny aspekt naszego życia. Dzięki swojemu partnerowi udało mi się uzyskać odpowiednią satysfakcję i w końcu polubiłam nocne igraszki. Jakoś wtedy uzmysłowiłam sobie, że jeśli ja będąc kobietą o tylu rzeczach nie miałam dotąd pojęcia i wydawały mi się one zupełnie niepotrzebne, to na pewno jest takich kobiet znacznie więcej.

Jestem osobą, która lubi działać, dlatego też nasunęło mi to wniosek, że należy kobiety uświadomić o tym jaką satysfakcję mogą czerpać z seksu nie tylko poprzez tradycyjne metody, ale właśnie dzięki dodatkowym igraszkom. W ten sposób postanowiłam zająć się dyskretną sprzedażą takich artykułów. Znalezienie odpowiednich osób było jednocześnie trudne i łatwe. Zawsze znajdzie się potencjalnego klienta, bez względu na to co się chce sprzedać, nasuwa się pytanie jak to zrobić? Osobiście zaczęłam poszukiwania pośród znajomych i głównym moim celem było, nie sprzedanie jak największej ilości produktów, ale sprawienie, że moje koleżanki także pokochają seks.

Pierwszą rzeczą, którą zaczęłam polecać znajomym była seksowana bielizna. Kobiety często zapominają o tym, że mężczyźni najczęściej są wzrokowcami i kinestetykami. Zwykła bawełniana bielizna zupełnie ich nie kręci, a babcine majki, chociaż tak wygodne niestety nie sprawiają, że mężczyzna ma ochotę Cię od razu zaciągnąć do łóżka. Z kolei koronka, która zakrywa co nie co, a jednocześnie odsłania najciekawsze partie, pobudza ich wyobraźnię i sprawia, że delektują się tym co widzą.

Faceci lubią władzę, nawet Ci, którzy w życiu codziennym nie są typem dominującej jednostki, w sypialni lubią poczuć swoją wyższość, dlatego czasami warto dodać do swoich igraszek kajdanki. Można pójść w ślady sławnego Pana Greya i dołożyć do tego pewne elementy sado-maso, ale to tylko dla odważnych jednostek, które mają już pewną wprawę w tego typu sprawach.

Bardzo dobrym pomysłem są masaże olejkami eterycznymi, których odpowiednie mieszanki zapachowe pobudzają zmysły i zwiększają ochotę na seks. Masaż sprawia, że kobieta łatwiej „zapala” się, a to w końcu my potrzebujemy znacznie dłuższej gry wstępnej. Dodatkowo część z nich posiada feromony zarówno kobiece jak i męskie. Pozwalają one na intensywniejsze wzbudzenie zainteresowania u płci przeciwnej. Warto zaopatrzyć się także w odpowiedni lubrykant. Kobiety czasem mają problem z utrzymaniem odpowiedniego nawilżenia w miejscach intymnych, co często wpływa na niską satysfakcję z seksu. Zaaplikowanie lubrykantu daje znacznie większą satysfakcję, ponieważ zmniejsza tarcie, nawilża, a te, które w składzie mają glicerynę dodatkowo rozgrzewają. To połączenie daje dużą satysfakcję!

Podstawą udanego seksu jest poznanie własnych potrzeb, dlatego gadżety typu wibratory czy masturbatory dla mężczyzn są istotnym elementem w poznawaniu własnego ciała. Dzięki wprowadzeniu wibratorów kobiety częściej osiągają orgazm podczas stosunku.

Bardzo fajnym elementem, który chwaliło sobie dużo mężczyzn są pierścienie. Podobno pozwalają im na wydłużenie stosunku i wzmacniają doznania. Dla osób rządnych dodatkowych wrażeń dodatkowo zawsze polecam pompki, są idealnym rozwiązaniem dla każdego z partnerów, a przy ich próbowaniu nie tylko wzmacnia się seksualne doznania, ale także można się wspólnie pośmiać.

Przyznam, że znalezienie odpowiednich gadżetów w sieci zajęło mi bardzo dużo czasu. Na rynku jest dostępnych wiele różnych firm, które oferują łóżkowe akcesoria, ale ja pośród różnych, które dotąd wypróbowałam zdecydowałam się zostać przy akcesoriach z eRozkosz. Nie tylko jakość do mnie przemówiła, ale także szybki czas realizacji.

Dlaczego artykuł ten kieruję głównie do kobiet? Was facetów jest znacznie łatwiej przekonać do łóżkowych eksperymentów. Podczas prób sprzedaży nie musiałam zbyt wiele mówić czy was zachęcać do prób z rożnymi gadżetami. Jak świat stary tak wiadomo, że seks lubicie. Jeśli Wasza partnerka nie chce eksperymentować spróbujcie podstępem pokazać jej, że może być ciekawie. Na początek masaż i lubrykant, a po tym powinna dać się znacznie łatwiej przekonać do kolejnych eksperymentów. Najważniejsza jest przecież wspólna satysfakcja.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *