Shadow

Sposoby na powiew nudy w związku

Czym jest dla Was związek? Co robić kiedy etap tej pierwszej fascynacji mija i wkrada się rutyna? Postaram się podać Wam kilka sposobów na zwalczenie wkradającej się nudy do Waszej relacji.

  • Nie daj się monotonii!

Po prostu, najłatwiej mówiąc, róbcie dużo ciekawych rzeczy razem. O każdy związek trzeba dbać, nie zależnie od tego jak długi jest stażem. Pielęgnujcie uczucie, róbcie plany na przyszłość bliższą i dalszą. Wychodźcie razem i róbcie szalone rzeczy 🙂

  • Utrzymuj swoją atrakcyjność.

No tak, nie od dziś wiadomo, że walory takie jak uroda są ważne. Bowiem to ona nas najpierw przyciąga do danej osoby. Dlatego nie zaniedbujcie się w związku. Starajcie się być ciągle tak samo atrakcyjnym dla partnera jak za pierwszym razem! Trenujcie, dbajcie o ciało i o siebie.

  • Daj odpocząć od siebie.

Nie zaniedbuj swoich znajomych. Wychodź z przyjaciółmi bez swojej drugiej połówki. Miejcie czas tylko dla siebie. Właśnie po to, żeby mieć czas na tęsknotę.

  • Wspólne zainteresowania.

A może jest coś co oboje uwielbiacie wspólnie robić. Nic tak nie łączy jak hobby, które można rozwijać i stale się udoskonalać. Z całą pewnością sport zbliży Was do siebie.

  • Romantyczna kolacja.

Świetny sposób, aby odświeżyć związek. To tak jakby wrócić myślami do pierwszej randki. Możecie iść na nią do Waszej ulubionej restauracji albo zrobić ją wspólnie w domu. Jeśli macie czas tylko dla siebie, to z pewnością zbliża Was do siebie.

  • Rozmowa o błędach.

Właśnie tak. Trzeba nauczyć się przede wszystkim rozmawiać ze sobą, wyciągać wnioski z ewentualnych kłótni. Dogadywać się i pilnować, czego w przyszłości unikać. Od przysłowiowego focha zawsze lepsza jest szczera konwersacja!

Ciekawa jestem Waszego podejścia. Pewnie pary z wieloletnim doświadczeniem mają sprawdzone sposoby na to jak się docierać. Czekam na Wasze komentarze 🙂

 

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *