Shadow

Sposób na przebarwienia i popękane naczynka

Kiedy na zewnątrz zaczyna robić się chłodniej, warto zacząć stosować specjalistyczne produkty przeznaczone do skóry szczególnie uwrażliwionej, nadrektywnej  a także zadbać o nasze naczynka.

angio-plyn-micelarny-h2oPłyn micelarny z serii ANGIO zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystościmicele estrów kwasów tłuszczowych „przyciągają” zanieczyszczenia bez potrzeby nadmiernego tarcia skóry wacikiem. Dodatkowo płyn wzmacnia naczynka włosowate – Melissa Officinalis, w kompleksie z żelem z Aloesu łagodzi skutki nadmiernego rozszerzenia naczyń. Produkt ten wykazuje właściwości kojące i łagodzące – zastosowana w preparacie woda termalna, która zawdzięcza swe właściwości wysokiej dawce minerałów sprawia, że płyn nie wywołuje podrażnienia nawet u osób bardzo wrażliwych. Nie zatyka porów. Jest neutralny dla oczu. Nie pozostawia filmu na skórze.

Idealnymi produktami na przebarwienia i popękane naczynka będą produkty z serii ANGIO .

35g-coldCOLD KREM skutecznie zmniejsza zaczerwienienia i obrzęk, niweluje podrażnienia dzięki zawartości Neutrazenu 2,5%. Neutrazen to nanopeptyd hamujący oznaki neurogennego zapalenia skóry, zapobiegający podrażnieniom skóry wywołanym uszkodzeniami mechanicznymi oraz ekspozycją na UV. Ponadto produkt wzmacnia naczynia krwionośne, a to za sprawą  Ennacomplex w stężeniu 4% . Kompleks ten jest mieszanka składników roślinnych specyficznie oddziałujących na popękane naczynia. Uszczelnia kapilary i zmniejsza ich przepuszczalność, dzięki czemu poprawia wygląd skóry. Działa przeciwobrzękowo, wraz z Alantoiną łagodzi podrażnienia. Minimalizuje widoczność rumienia – Troxerutyna, wysokoprzyswajalna postać rutyny zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych i powstawaniu drobnych wybroczyn. Likwiduje uczucie napięcia i obrzęk skóry w miejscu występowania rumienia, przez co działa kojąco przy nadreaktywności naczyń krwionośnych. Także w początkowych stadiach trądziku różowatego. Dzięki zawartości Questice wykazuje efekt chłodzenia, wycisza uczucie pieczenia i świądu.45g-bogaty

BOGATY KREM OCHRONNY MASKUJĄCY RUMIEŃ SPF 15 DO TWARZY redukuje rumień skóry spowodowany kruchością naczyń włosowatych. W preparacie obecny jest wieloskładnikowy system ochrony skóry ( Tinosorb SPF 15 oraz Olej arganowy) zapewniający ochronę wrażliwej skóry naczyniowej przed działaniem czynników zewnętrznych. Tinosorb SPF 15 to ochrona przed działaniem i skutkami promieniowania UVA i UVB. Olej arganowy tworzy film na skórze, chroniący przed chłodem i przeznaskórkową utratą wody (TEWL). Działa antywolnorodnikowo, zapobiegając starzeniu się skóry.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.