Shadow

Soraya Body Diet 24, Serum 3-funkcyjne: Ujędrnianie, lifting i antycellulit

Soraya BODY DIET 24, Serum 3-funkcyjne: Ujędrnianie, lifting i antycellulit wprowadza coraz to bardziej innowacyjne produkty, które mają za zadanie lepsze dbanie o naszą skórę. Formuła lift & up posiada działanie liftingujące oraz równocześnie ujędrniające. Ponad to zapewnia efekt masażu, jak i idealnie napina skórę ciała. Formuła preparatu jest oparta na tym, aby połączyć technologię kosmetyczną liposukcji oraz mikroperełki masujące. Zapewnia to naprawdę wzmocniony efekt pielęgnacyjny oraz doskonałe działanie liftingujące skórę ciała.

Serum jest 3 – funkcyjne i doskonale będzie współgrało z ciałem każdej kobiety. Jeśli więc pragniecie bardziej o siebie zadbać, to kosmetyk jest dla Was idealny. Jego konsystencja jest przyjemna, naprawdę dobrze się rozprowadza. Oczywiście, efekty pojawią się po regularnym stosowaniu.

20160819_121357

Co zawiera kosmetyk?

Fat burner – działa tak, że aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, snu, wysiłku oraz stresu. Wpływa to niezwykle pozytywnie, ponieważ znaczy to tyle, iż komórki zostają spalane przez 24 godziny na dobę.

Adipobloker – działa hamująco na dojrzewanie komórek tłuszczowych. Tym samym zapobiega wzrost ich liczebności.

Dieta komórkowa – działa blokująco na wchłanianą glukozę w komórkach tłuszczowych. Dzięki temu zostają ograniczone kalorie i hamuje się proces powstawania nowych trójglicerydów po jedzeniu.

Efekty kuracji zostały potwierdzone naukowo po czterech tygodniach używania preparatu. Dowodzą one tego, iż napięcie skóry oraz wygładzenie naskórka polepszyło się aż o 95%. Regularne stosowanie pewnie przyniesie efekty, być może nie diametralne, ale będzie można zauważyć rezultaty.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *