Shadow

Jak wybrać księgę gości weselnych?

1.ksi¦Ögi go+Ťci weselnych4

Ciekawe pomysły na księgę gości weselnych

Wesele jest dla pary młodej jednym z ważniejszych dni w życiu. Przygotowania do niego zabierają wiele czasu i oczywiście pieniędzy. Chwile te zawsze spędzamy w  gronie rodziny i razem z nią świętujemy wejście na nową drogę życia. Wspaniałymi pamiątkami po uroczystości weselnej pozostają zdjęcia, filmy, a ostatnio nawet księgi gości weselnych. Pojawiają się one na niemalże każdym weselu. Nic w ty dziwnego, ponieważ stanowią pewnego rodzaju świadectwo. W księdze gości każdy może pozostawić po sobie życzenie, podpis, znak obecności, który będzie niezwykłą pamiątką dla nowożeńców. Niestety, często zdarza się tak, że księgi gości zostają zwyczajnie pominięte podczas hucznej zabawy. Jednak oryginalny i ciekawy pomysł na wygląd księgi z pewnością przykuje uwagę wszystkich zaproszonych gości. Oto kilka pomysłów na atrakcyjną księgę gości weselnych.

Kolorowe plakaty z podpisami, odciskami palców lub ze zdjęciem młodej pary

Duże plakaty są świetną alternatywą dla księgi. Zdjęcie nowożeńców jest dodatkową atrakcją oraz pamiątką. Na dużym formacie z łatwością zmieszczą się wszystkie podpisy wraz z życzeniami. Odciski palców są również genialnym pomysłem. Mogą mieć postać drzewa, co od razu stworzy drzewo genealogiczne całej rodziny. Plakat taki może znaleźć swoje miejsce w domu na ścianie, co zawsze będzie przypominało o tym cudownym dniu.

Kamienie

Jest to również ostatnio dość popularny pomysł, który zastąpić może tradycyjną księgę dla gości weselnych. Można je nabyć samemu lub zamówić w sklepie internetowym. Na każdym kamieniu gość może zapisać swoje imię, nazwisko oraz krótkie życzenie.

Globus

Bardzo oryginalny pomysł na księgę gości to również globus. Osoby, których pasją jest podróżowanie z całą pewnością wybiorą taki rodzaj księgi gości weselnych. Musimy jednak pamiętać, że mniejszy globus może nie pomieścić wszystkich nazwisk, czy życzeń.

Puzzle

Układanka księgą gości? Dlaczego nie! Kolejny sposób na zebranie podpisów i otrzymanie wspaniałej pamiątki. Każdy klocek, czy to drewniany, czy papierowy stworzy układankę życzeń, którą zapamiętamy na zawsze.

Inicjały pary młodej

Małe tabliczki w formie inicjałów pary młodej to również ciekawy sposób na pamiątkę. Duże formaty pozwolą na zapisanie się wszystkich gości. Kreda jednak nie da trwałego efektu.

Maszyna do pisania

Księgi gości weselnych w formie zapisanych na maszynie kart mają wiele zalet. Po pierwsze jest to kolejny odważny i przyciągający uwagę pomysł, a po drugie księga taka jest bardzo trwała oraz czytelna. Pomysł ten na pewno zachęci gości do pozostawienia życzeń.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *