Shadow

Robot, motorówka i koparka. 3 niebanalne zabawki RC dla dziecka

142058067667739500

Zdalnie sterowane zabawki nie tylko bawią dziecko, ale i rozwijają jego zdolności manualne, kształtują percepcję i uczą zapamiętywać pewne procesy. Dziś zabieramy was na przegląd po prawdopodobnie najciekawszych modelach zdalnie sterowanych zabawek RC dostępnych w Polsce.

Zabawki RC, które nie znudzą twojego dziecka

Koparka TPC: RC w skali 1:10 z wiernie odtworzonymi detalami

TPC to prawdopodobnie najlepsza zdalnie sterowana koparka, która z powodzeniem poradzi sobie w każdym terenie. Zabawka może towarzyszyć dziecku nie tylko we wnętrzu domu, ale i poruszając się po podłożu utwardzanym i miękkim na zewnątrz.

Pojazd został zaprojektowany z wysoką dbałością o szczegóły, a dzięki bogatemu wyposażeniu bardzo dobrze naśladuje swój pierwowzór. Dziecko może poruszać się koparką we wszystkie strony i obsługiwać łyżkę z pilota.

TPC została specjalnie dociążona tak, aby wydobywanie piasku z podłoża nie stanowiło dla niej żadnego problemu.

Do zaprojektowania koparki producent wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenia i uprościł pilota zdalnego sterowania tak, aby nawet 6-latek nie miał problemu z obsługą TPC.

Szczegółowe informacje: koparka TPC RC na www.gimmik.pl.

Zdalnie sterowana motorówka Magic Cat V3 od Joysway

Magic Cat V3 zaskoczy nie tylko najmłodszego, ale i kilkunastoletniego średnio-zaawansowanego modelarza. Zdalnie sterowana motorówka od Joysway bazuje na sprawdzonej, chłodzonej cieczą jednostce napędowej, dzięki której zabawka rozwija prędkość do 20 km/h, co zarazem czyni ją jednym z najlepszych modeli w swojej kategorii.

Zabawka gwarantuje znakomitą zwrotność nawet przy maksymalnej prędkości i może pływać zarówno na zamkniętych zbiornikach wodnych (np. na basenach), jak i jeziorach, rzekach i stawach.

Motorówkę RC Magic Cat V3 wyposażono w zasilanie akumulatorowe z ładowarką sieciową. Dziecko może wybierać między dwoma oryginalnymi odmianami kolorystycznymi: żółtą i czarną.

Szczegółowe informacje: motorówka RC Magic Cat V3 na www.gimmik.pl.

Programowalny robot z pamięcią Robone

Twoje dziecko marzy o interaktywnym robocie, który reagowałby na jego polecenia? Robone jest prawdopodobnie jedną z najoryginalniejszych zabawek w zasięgu polskiego rynku. Zabawka została zaprogramowana w taki sposób, aby uczyła się nowych poleceń i odpowiadała na blisko 70 zróżnicowanych komend za pomocą pilota na baterie.

Mimo swojej wielofunkcyjności Robone jest łatwy w obsłudze – w zależności od wieku dziecka istnieje możliwość przełączania się między trybem zabawy prostym i zaawansowanym.

Robot dysponuje w pełni funkcjonalnymi ramionami, którymi potrafi chwytać i podnosić przedmioty (każde z ramion jest zakończone inną dłonią), poruszać się we wszystkich kierunkach, obracać tułowiem, a także kichać, śmiać się oraz wykonywać wiele innych komend na polecenie.

Zabawka może zademonstrować walkę Kung Fu, opowiadać o swoim aktualnym nastroju i wydawać zabawne dźwięki.

Szczegółowe informacje: robot Robone TPC na www.gimmik.pl.

Wszystkie prezentowane zabawki zakupisz w sklepie http://www.gimmik.pl/ZABAWKI_RC,z,30.html

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *