Shadow

Redukcja zmarszczek w kremie – BotoliftX Mincer Pharma

BOTOLIFTX Mincer, receptura N˚701 i N˚702 to wyjątkowe kremy dla Pań po 40 roku życia. Nie tylko pozwalają zwalczać zmarszczki bez użycia skalpela ale również stanowią doskonałą bazę pod makijaż. Swoją skuteczność opierają o największą innowację ostatnich 25 lat w walce z upływam czasu – MATRIXYL® oraz działający z siłą botoxu niczym bezigłowy zastrzyk CALMOSENSINE™. Dzięki nim twarz staje się nawilżona, wygładzona i dogłębnie zregenerowana.

W inspirowanej najskuteczniejszymi zabiegami przeciwzmarszczkowymi formule kremów BOTOLIFTX od Mincer Pharma znajdziemy dwa wyjątkowe składniki. Wewnętrzny lifting skóry poprzez pobudzenie syntezy kolagenu zagwarantuje nam MATRIXYL®. Dzięki niemu ilość zmarszczek ulegnie widocznej redukcji bez ryzyka wywołania alergii. To właśnie te unikalne cechy wpłynęły na uznanie go za największą innowację przeciwzmarszczkową ostatnich 25 lat. Komplementarne działanie wykazuje zastosowany w kremach CALMOSENSINE™ dający efekt zastrzyku botulinowego. Odpręża on mięśnie twarzy zapobiegając jednocześnie ich nadmiernemu kurczeniu się.

Propozycja Mincer Pharmy – specjalisty od problemów skóry – składa się z dwóch kremów. Pierwszy z nich to nawilżajaco-ujędrniający krem na dzień No701 dedykowany cerze suchej i normalnej. Poza Calmosensine™ i Matrixylem® znajdziemy w nim filtry UVA/UVB. Po jego zastosowaniu skóra staje się doskonale nawilżona, odżywiona i bardziej jędrna. Zmarszczki ulegają redukcji i poprawia się sprężystości skóry. Druga propozycja to nawilżajaco-modelujący krem na dzień i na noc No702, w którym obok Calmosensine™ i Matrixylu® znajdziemy także olejek awokado. Po jego użyciu skóra jest widocznie wygładzona, wyraźnie odprężona, doskonale nawilżona, a owal twarzy jest wymodelowany.

Produkt przebadany dermatologicznie.

 

Pojemność: 50 ml
Sugerowana cena: 29,99 pln

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *