Shadow

Recenzja pasków wybielających PureLite Strips

Paski wybielające PureStrips to innowacyjna i nowoczesna technologia, oparta o wieloletnie badania. Na tej podstawie powstał produkt, dzięki któremu możemy samodzielnie wybielić zęby, bez ingerencji stomatologów i bez dużych nakładów finansowych. Opakowanie PureLite Strips, zawierające 28 pasków wybielających kosztuje bowiem około 60 zł. Paski są pakowane w saszetkach po 2 sztuki, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle wygodna i higieniczna. Jak zatem stosować paski PureLite?

Jest to bardzo prosta czynność, która jest dokładnie przedstawiona na odwrocie każdej saszetki. Pierwszym etapem jest wyciągniecie plastrów z opakowania, następnie grubszy aplikujemy na górny rząd zębów, tak aby pasek idealnie kończył się z górną krawędzią zębów, nadmiar paska należy zawinąć na tylną część zębów. Mniejszy pasek jest przeznaczony do aplikacji na dolny rząd zębów. Kolejna czynność to delikatne dociśnięcie produktu do zębów, pamiętając o przestrzeni międzyzębowej. Jest to bardzo ważne, gdyż nie zakryte miejsca będą widocznie odznaczać się od reszty zębów. Tak założone plastry nosimy od 20 do 30 minut. Aby cały proces wybielania przebiegał poprawnie – warto zacząć od krótkiego czasu wybielania (np. 15/20 minut) i systematycznie go wydłużać. Po tym czasie – zdejmujemy paski i myjemy zęby, gdyż mogą pozostawiać one na uzębieniu żel, którego nadmiaru musimy się pozbyć. Następnie płuczemy jamę ustną, tak jak zawsze robimy to po umyciu zębów. Tak poprawnie przeprowadzone aplikacje pasków już po trzecim powtórzeniu przynoszą efekty. Cały zabieg przebiega przede wszystkim bezboleśnie, a stosowanie pasków jest całkowicie bezpieczne. Tu warto wspomnieć, że PureLite Strips to wiodący w Europie preparat non-peroxide, czyli wolny od nadtlenku wodoru i innych substancji uwalniających nadtlenek wodoru. Jeśli marzysz o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu, lecz nie stać Cię na stomatologiczne wybielanie – paski PureLite są idealnym rozwiązaniem. To prosty i skuteczny sposób na białe zęby bez wychodzenia z domu. Warto pamiętać, że podczas wybielania zębów nie wskazane jest picie napojów i jedzenie posiłków, które mogą powodować przebarwienia. Są to np. kawa, herbata, wino.

Jak już wcześniej wspominałam – efekty stosowania plastrów PureLite Strips są widocznie już po trzech aplikacjach, kolejne aplikacje przedłużają czas działania oraz pogłębiają rezultat. Jest to produkt odpowiedni także dla osób z nadwrażliwością, nie ma on bowiem substancji drażniących, a noszenie ich jest niemal niewyczuwalne. Dostępne są na stronie producenta – http://purelite.pl

PureLite Strips to optymalne połączenie efektu i poczucia komfortu zarówno podczas procesu wybielania zębów, jak i po nim.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *