Shadow

Kocyk La Millou i inne pomysły na prezent z okazji Baby Shower

Od jakiegoś czasu przyjęcia ‘baby shower’ stały się bardzo popularne i w naszym kraju. Ze względu na nową technologię i możliwość wczesnego identyfikowania płci dziecka – to czy na świat przyjdzie chłopczyk czy dziewczynka nie jest już zagadką, jak wcześniej. Więc, baby shower odbywają się na początku przygotowań do przyjścia na świat nowego dziecka bez obaw o to, że zakupi się maluchowi i przyszłej mamie niewłaściwy prezent.

Co sprawia, że wybrany prezent na baby shower będzie w stu procentach odpowiedni?

Jeśli wie się coś o samej rodzinie i o tym, jakie są ich potrzeby nowego członka rodziny, a także znając ich styl życia można z łatwością zawęzić poszukiwania odpowiedniego prezentu. Odpowiedni upominek na baby shower prezent to taki, który będzie w zgodzie ze stylem życia rodzica, przydatny w opiece nad dzieckiem – natychmiast lub w przyszłości, jak np. kocyk la Millou – https://www.malama.pl/firm-pol-1465860667-La-Millou.html. Jeśli rodzic ma sprecyzowane wymagania może gościom baby shower nieco ułatwić wybór prezentu – po prostu tworząc listę upragnionych prezentów. Dając prezent dla dziecka na baby shower jedyna rzecz, o jaką nie trzeba się martwić to wiek dziecka – bowiem każdy prezent będzie odpowiedni, bo jeśli nie zaraz po urodzeniu to będzie się nadawał do wykorzystania w późniejszym wieku. Dlatego prezent na baby shower to taki, który obejmuje szeroki przedział wiekowy.

O ile wspomniany kocyl la Millou może być przydatny przez naprawdę długi czas, to jeśli chodzi o kupowanie prezentów pod postacią zabawek, lepiej kupować wyłącznie te przeznaczone dla dzieci do trzech lat w celu uniknięcia podarowaniu dziecku prezentu, którego części są zbyt małe i stwarzają ryzyko ich połknięcia. Kocyk jest zdecydowanie bezpieczniejszym pomysłem na prezent.

Niektóre małe prezenty mogą jednak bardziej się dopasować pod styl życia rodziców niż inne. Na przykład: jeśli rodzic lubi wędrówki można rozważyć wózek, który jest wygodny do tego, by młoda mama mogła zabierać ze sobą dziecko na wędrówki lub jeśli rodzic jest biegaczem można rozważyć wózek do joggingu.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Za pomocą tych kilku prostych zasad na pewno nikt nie będzie miał problemu z trafieniem w idealny prezent na baby shower. Oto niektóre dodatkowe rzeczy do rozważenia przy wyborze prezentu na baby shower. Na początku tylko kobiety były zapraszane na takie przyjęcia, ale dziś na tych obchodach można spotkać także takie osoby jak ojciec, dziadek i wszelkich innych męskich członków rodziny, a każdy z nich może udać się na zakupy w celu zakupu odpowiedniego prezentu dla mamy i dziecka. Niegdyś, dziadek dałby dziecku srebrną łyżeczkę, w sumie niektórzy dziadkowie wciąż dają dziecku coś srebrnego. Inni dziadkowie jednak są bardziej otwarci na nowoczesne prezenty, aż do tego stopnia, że decydują się na otwarcie rachunków oszczędnościowych dla dziecka. W niektórych miejscach wciąż najmodniejszym prezentem jest tradycyjny koc dla niemowlęcia lub mała kołdra. Są to wciąż odpowiednie prezenty na baby shower.

Poza tym mile widziane są

  • jednorazowe pieluchy i dziecięce chusteczki

  • odzież dla niemowląt, dziecięce ubrania w różnych rozmiarach

  • książki i DVD, które mogą przyczynić się do zwiększenia potencjału umysłowego dziecka,

  • zabawki dla dzieci

  • kosze upominkowe

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.