Shadow

Pomysły na walentynkowy wieczór

Walentynki to taki dzień w ciągu roku, który jest idealny, by sprawić przyjemność ukochanej osobie. I chociaż wiemy doskonale, że o miłość trzeba dbać na co dzień, a nie tylko od święta, to jednak takie dni powinny nam tylko przypominać o tym, jakie szczęście mamy, że mamy drugą osobę obok. Warto pamiętać o tym, że walentynkowy wieczór wcale nie musi dużo kosztować! Najważniejszy jest pomysł. Dlatego przychodzę dzisiaj do Was z kilkoma ciekawymi propozycjami jak spędzić Walentynki. 

  1. Słodkości w domu

Wyjście do restauracji czy kawiarni niestety jest niemożliwe, ale…można zamówić pyszne ciasto i kawę z dostawą do domu. W ten sposób nie tylko wspieramy okoliczne biznesy, ale też zagwarantujemy sobie uśmiech drugiej osoby. Jeśli lubisz piec, to świetną opcją jest zrobienie muffinek w foremkach w kształcie serca. A jeśli oboje lubicie spędzać czas w kuchni, to wspólne pieczenie może się okazać bardzo przyjemnie spędzonym czasem. W dodatku zrobicie coś, co najbardziej będzie Wam smakować, ponieważ znacie swój gust!

  1. Walentynkowe pytania 

Słyszałyście o pytaniach dla par? Wiele przykładów można znaleźć w sieci! To świetny pomysł na prezent. Wszystkie pytania można zapisać na kolorowych kartkach i wycinać. Karteczki można włożyć do pudełeczka lub słoika, który własnoręcznie ozdobimy. Te pytania pozwolą Wam się jeszcze lepiej poznać, a jednocześnie miło spędzić wieczór przy świecach i winie. 

  1.  Przez żołądek do serca 

Kolacja przygotowana własnoręcznie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. By zrobić wykwintną kolację wcale nie trzeba być mistrzem kuchni. Czasem najlepsze są właśnie te najprostsze posiłki. Na pewno taka kolacja zachwyci Twojego mężczyznę! 

  1. Spacer i bitwa na śnieżki 

W tym roku zima nas dopieszcza. Śnieg zawsze dodaje takiej tajemniczej i bajkowej aury. Spacer w takiej atmosferze to świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu. Podstawą jest jednak żeby dobrze się ubrać, tak aby żadne z Was nie zmarzło. Można zaplanować spacer w Wasze ulubione miejsce albo po prostu spacer szlakiem waszych wspomnień. Na pewno macie takie miejsca, gdzie coś robiliście po raz pierwszy. Na spacer można wziąć ze sobą gorącą herbatę lub kawę, aby się rozgrzać. 

  1. Niespodzianka 

Bardzo kreatywnym sposobem na prezent jest przygotowanie kilku lub kilkunastu karteczek, na których napiszesz, za co kochasz swoją drugą połówkę, za co ją szanujesz, dlaczego jest dla Ciebie tak ważna itd. Właściwie możesz napisać tam wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Te karteczki można zawinąć na jej ulubione słodycze, osobiście polecam cukierki. Tak przygotowane słodkości należy pochować w różnych zakamarkach w domu. Ten prezent to gwarancja dużej dawki radości z poszukiwań i szczęścia podczas czytania karteczek! 

  1. Masaż i kąpiel 

Może trochę oklepany sposób, jednak te dwie rzeczy zawsze gwarantują relaks i romantyczną atmosferę. Warto kupić olejek do masażu o zapachu, który nam się spodoba. Dodatkowo należy zadbać o atmosferę, czyli świeczki, wino i przekąski. Do kąpieli można dodać płatki róży czy specjalne kule.

Przeczytaj także