Shadow

Walentynki filmy

Walentynki to wyjątkowy dzień dla par na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy samotny, nie ma lepszego sposobu na świętowanie niż świąteczna noc filmowa.

Jeśli szukasz filmów na Walentynki, oto kilka propozycji:

 1. „Najlepsze walentynki” – amerykański film romantyczny z 2019 roku w reżyserii Nzinghaya F. Dumila. Opowiada historię młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć się w nowym mieście i zbudować trwały związek.
 2. „Love, Simon” – amerykański film z 2018 roku, opowiadający historię nastolatka, który musi zmierzyć się z wyzwaniem coming outu. Film jest pełen emocji i pokazuje, jak ważne jest akceptowanie siebie i innych.
 3. „Dziennik Bridget Jones” – brytyjski film komediowy z 2001 roku, opowiadający historię samotnej kobiety, która stara się odnaleźć miłość. Film jest pełen zabawnych sytuacji i udowadnia, że każdy może znaleźć swoją drugą połówkę.
 4. „Romeo i Julia” – klasyczny film z 1996 roku w reżyserii Baz Luhrmanna, opowiadający historię miłości dwojga młodych ludzi, którzy muszą zmierzyć się z przeszkodami stojącymi na drodze do szczęścia.
 5. „Notting Hill” – brytyjski film z 1999 roku w reżyserii Rogera Michell, opowiadający historię zwykłego mężczyzny, który zakochuje się w gwieździe filmowej. Film jest pełen humoru i udowadnia, że miłość może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie.
 6. „Przed wschodem słońca” (1995) -Ten klasyczny dramat romantyczny podąża za dwojgiem nieznajomych, Céline i Jesse, którzy spędzają razem noc w Wiedniu. Nie mając z góry ustalonych planów, poznają się na placu miasta wypełnionym kawiarniami i parkami.
 7. „500 dni lata” (2009) – Ta komedia romantyczna podąża za Tomem i Summer, dwoma przeciwieństwami, które i tak się zakochują. Akcja filmu rozgrywa się głównie na placu w Los Angeles i opowiada historię ich krótkiego, ale intensywnego związku.
 8. „Lost in Translation” (2003) – Ten romantyczny dramat podąża za starzejącym się aktorem i młodą kobietą, która spotyka się w Tokio. Łączą się na placu miasta i mają krótkie, ale znaczące połączenie.
 9. “Amélie” (2001) – Ta urocza komedia romantyczna podąża za Amélie, młoda kobieta, która mieszka na placu Montmartre w Paryżu. Jej misją jest pomaganie ludziom wokół niej, podczas gdy ona sama szuka miłości.
 10. „The Apartment” (1960) – Ta klasyczna komedia romantyczna podąża za C.C. Baxterem, który próbuje wspiąć się po drabinie korporacyjnej, pożyczając swoje mieszkanie swoim przełożonym. Odbywający się głównie w jego mieszkaniu, film ma lekki i zachwycający kwadratowy klimat filmowy.
 11. „Walentynki do kwadratu” film z 2018 rok – komedia romantyczna, w której Helen, właścicielka kwiaciarni niespodziewanie dostaje zaproszenie na bal maskowy, na którym poznaje miłość swojego życia.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą Ci wybrać odpowiedni film na wieczór w Walentynki.

Przeczytaj także