Shadow

Podkreśl naturalne piękno kręconych włosów z Sessio Curly Hair

Curly_Hair_chantal (1)

Piękne loki to marzenie wielu kobiet, jednakże pielęgnacja ich wcale nie jest łatwym zadaniem. Włosy kręcone wykazują tendencję do przesuszania się, są podatne na puszenie i trudne do rozczesania. Wszystko to utrudnia nadanie fryzurze pożądanego kształtu. Najprostszym sposobem na podkreślenie piękna loków jest wydobycie naturalnego skrętu włosa, które osiągniesz dzięki odpowiednim kosmetykom.

Sessio Curly Hair to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów kręconych. Przeznaczona jest do pielęgnacji włosów kręconych, puszących się oraz trudnych do zdyscyplinowania. Czerwone algi Nori obecne w produktach, są bogate w proteiny i aminokwasy, dzięki czemu intensywnie nawilżają i wygładzają włosy. Ekstrakt z aloesu jest źródłem cennych witamin i polisacharydów, odżywia włosy oraz sprawia, że są one mocne i pełne blasku. W efekcie gama produktów z serii Curly Hair podkreśla naturalny skręt włosów, pozostawiając je cały czas pod kontrolą.

SESSIO_CurlyHair_komp

W skład serii wchodzą:

Szampon do włosów kręconych

Delikatny szampon do codziennej pielęgnacji włosów kręconych. Regularne stosowanie szamponu przywraca włosom widoczną sprężystość i elastyczność.

SESSIO_CurlyHair_Szampon

Cena – 9,70 zł/275 ml

Odżywka do włosów kręconych

Po zastosowaniu odżywki włosy odzyskują siłę i witalność, łatwiej się rozczesują, jednocześnie redukcji ulega ich puszenie. W efekcie loki są podkreślone, elastyczne i pełne blasku.

SESSIO_CurlyHair_odz

Cena: 9,70 zł/200 g

Fluid definiujący loki

Fluid bez spłukiwania, definiuje loki, podkreśla naturalny skręt, zapobiega puszeniu się włosów.

SESSIO_CurlyHair_odz

Cena: 13,30 zł/150 g

Sessio Professional – nowatorska marka kosmetyków do włosów, która powstała przy udziale ekspertów sztuki fryzjerskiej. Daje możliwość stylizacji i pielęgnacji włosów na profesjonalnym poziomie, w domowym zaciszu każdego dnia. Rozbudowana linia produktów Sessio Professional umożliwia dobór odpowiednich kosmetyków do każdego rodzaju włosów. Więcej na www.chantal.com.pl

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *