Shadow

Jak z królowej śniegu stać się księżniczką?

15738793147_445228b9c7_o

Oziębłość seksualna to zwiastun kryzysu w relacjach partnerów. Ten niepożądany stan najczęściej spowodowany jest chronicznym przemęczeniem wynikającym ze stresującej pracy. Inną przyczyną może być zła kondycja fizyczna, na którą wpływa niezdrowy tryb życia. Jak zatem z królowej śniegu stać się namiętną księżniczką w swojej sypialni?

Przepracowanie, problemy komunikacyjne i brak ochoty na seks to problemy,
z którymi boryka się co druga polska para. W drodze do pracy małżonkowie chociażby przez ułamek sekundy myślą o namiętnym seksie i chwilach czułości z dala od trosk dnia codziennego. Później zderzają się z szarą rzeczywistością: natłokiem obowiązków w pracy, problemami wychowawczymi i ciągłym narzekaniem partnera.

  1. Małymi krokami możecie dojść…

do porozumienia i nie tylko. Unikanie kontaktu z partnerem nie jest dobrym rozwiązaniem, wręcz przeciwnie, należy jak najszybciej podjąć działania. Należy zacząć od siebie: rozpocząć aktywny tryb życia, odżywiać się zdrowo i dobrze zorganizować swój czas wolny. Do zmian zmotywują Cię piękne wspomnienia z początkowego etapu Waszej znajomości. Przypomnij sobie pierwsze spotkania, niepewność podsycaną każdym pocałunkiem i snucie planów na przyszłość. Nie pozwól na to, żeby Wasz związek legł w gruzach.

  1. Zadbaj o partnera

Gdy zauważysz, że Wasz związek wymaga interwencji, okaż zainteresowanie swoją drugą połówką i przekonaj ją do odbycia szczerej rozmowy w sympatycznej atmosferze. Buziak na dobranoc lub batonik wsunięty do kieszeni płaszcza z pewnością poprawi humor partnerowi. Jeśli poznamy myśli, pragnienia i potrzeby drugiej strony, łatwiej będzie zrobić kolejny krok. Dobrym pomysłem jest poświęcenie przynajmniej jednego popołudnia w ciągu tygodnia na rozrywce, jaką preferuje partner. Basen, bilard, koncert – pole do popisu jest naprawdę duże.

  1. Ociepl atmosferę

Dosłownie i w przenośni. Rozmowy przy świecach, ze spokojną muzyka w tle, kojąco wpłyną na zmysły kochanków. Uśmiech, który częściej będzie pojawiał się na ich twarzach, sprawi, że szybciej zmieni się ich negatywne nastawienie. Przecież mowa ciała wyraża więcej niż tysiąc słów. Troskliwe spojrzenia, dotyk i obejmowanie partnera są wyrazem wsparcia. Nie musicie rozmawiać tylko o sprawach bieżących. Warto zaplanować wspólny weekend lub urlop albo puścić wodze fantazji i pomyśleć o spełnianiu marzeń. Lot balonem czy wyprawa na koniec świata jest w zasięgu osób, które wierzą w siebie i mają poczucie, że współmałżonek pomoże im zrealizować każdy, nawet najbardziej odległy cel.

  1. Rozpal zmysły na nowo

Wszystkie małe rzeczy w końcu przyniosą zamierzony efekt. Panie zapragną seksu z mężczyzną, który z pracoholika stał się romantycznym dżentelmenem. Zachwyt i euforia w oczach spełnionej kochanki zacznie śnić się po nocach mężczyźnie spragnionemu czułości. O zaletach płynących z regularnego seksu nie trzeba nikogo przekonywać. Kochankowie mogą mieć uzasadnione obawy dotyczące ich sprawności seksualnej. Szczególnie kobietom w okresie menopauzy może doskwierać spadek libido.

  1. Sięgnij po naturalne afrodyzjaki

Panie słusznie obawiają się suplementów diety, które nafaszerują ich organizm chemią siejącą spustoszenie. Z pomocą przychodzą im w pełni naturalne preparaty pozbawione konserwantów, których receptura oparta jest na mieszance ziołowej. Suplement diety, który zawiera naturalne substancje, takie jak buzdyganek, korzeń maca, żeń-szeń i palma sabalowa, usprawni obieg krwi. Preparat Erotine, który otrzymał Tytuł Luksusowej Marki Roku, to najlepszy przykład na to, że w każdym wieku można czerpać satysfakcję z seksu. U pań spowoduje wzrost apetytu na zbliżenie, poprawi nastrój, wzmocni odporność i kondycję oraz odmłodzi. Z kolei wersja dla mężczyzn usprawni funkcje seksualne. Oprócz silniejszych, przyjemniejszych i bardziej intensywnych doznań, preparat pozwoli również na wydłużenie czasu trwania erekcji. Przekonajcie się, że razem możecie zdziałać więcej!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *