Shadow

Oszczędzaj na lokacie! E-lokata Na Plusie

„E-lokata Na Plusie” została uznana za najlepszą lokatę 3 miesięczną. Zdobyła ona 1 miejsce w kategorii lokat 3 – miesięcznych z wkładem 10 tys. złotych w rankingu „Najlepsze lokaty bez dodatkowych warunków” dziennika Rzeczpospolitej z dnia 05.04.2018 r..

Lokata jest skutecznym oraz wygodnym sposobem zbierania i oszczędzania funduszy na spełnianie marzeń, planów i pragnień. Pozwala lokować środki finansowe w bezpiecznym miejscu. Oferta jest idealnym rozwiązaniem dla nowych klientów banku, którzy chcą ulokować swoje fundusze z wynikającą z tego korzyścią, w zaufanym miejscu.

Na czym to polega?

W ramach promocji „e-lokata Na Plusie” oprocentowanie lokaty zostało podwyższone aż do 2,80% w skali roku, co w porównaniu z innymi lokatami przynosi duże zyski. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Ochrony Środowiska. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie promocji zawrą z bankiem umowę o lokatę i dokonają wpłaty środków finansowych.

Termin lokaty wynosi 3 miesiące, a po jego upływie lokata zostaje odnowiona automatycznie na ten sam okres czasu. Dodatkowo dzięki automatycznemu odnowieniu lokaty oszczędzamy czas związany z wizytą w oddziale banku w celu przedłużenia umowy.

Dużą zaletą tej lokaty jest szeroki przedział kwot wkładu własnego. Nie jest wymagany duży wkład, lokatę możemy założyć już przy wpłacie 1 tys. złotych. Maksymalnie można ulokować 100 tys. złotych środków finansowych.

Promocja „e-lokaty Na Plusie” obowiązuje od 12 kwietnia 2018 roku aż do dnia jej odwołania przez Bank.

Czy to jest bezpieczne?

Bankowy Fundusz Gwarancyjny daje gwarancję bezpieczeństwa oszczędności i zapobiega powstawaniu strat.

Jak założyć e-lokatę?

„E-lokata Na Plusie” jest bardzo wygodnym i korzystnym rozwiązaniem. W porównaniu z innymi lokatami istnieje możliwość założenia jej bez wychodzenia z domu, przy pomocy internetu, co jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Należy jedynie wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej http://fromfb.com/fq1cw4u7.

„E-lokata Na Plusie” jako jedyna posiada wysoko podwyższone oprocentowanie, aż do 2,80% , co pozwala na szybkie i skuteczne zaoszczędzenie pieniędzy. Od innych produktów wyróżniają ją także niskie wymagania w związku z założeniem lokaty. Założyć ją może Klient Indywidualny, który skorzysta z promocji w określonym terminie, nie pozostaje w żadnych relacjach z Bankiem oraz nie posiadał nigdy produktów Banku Ochrony Środowiska.

Bank prowadzi działania promujące ekologię oraz dąży do ukształtowania świadomości ekologicznej wśród swoich klientów umożliwiając im bezpieczne dla środowiska korzystanie z usług i produktów bankowych.

Najważniejsze zalety skorzystania z oferty e-lokaty: wygodne i ekologiczne założenie lokaty, mały wkład własny, wysokie oprocentowanie, szybkie oszczędzanie, automatyczne przedłużenie umowy.

Więcej ofert produktów i usług świadczonych przez Bank Ochrony Środowiska można znaleźć na stronie internetowej banku https://www.bosbank.pl/klienci-indywidualni.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *