Shadow

Impreza w stylu hawajskim – czego potrzebujesz?

Organizacja tematycznej imprezy to ciekawy sposób na przełamanie schematu klasycznych spotkań towarzyskich przy grillu i piwie. Podczas cieplejszych miesięcy roku, gdy imprezę możemy zorganizować na świeżym powietrzu, doskonałym motywem przewodnim mogą być Hawaje. Impreza hawajska to przede wszystkim kolorowe kwiaty, lampiony, drinki z palemką i niezwykle charakterystyczna hawajska muzyka. Ciekawym uzupełnieniem takiej hawajskiej imprezy może być również mini plaża i jeśli mamy taką możliwość, jakaś namiastka wody, w której można zamoczyć stopy. Do tego celu możesz wykorzystać zwykły, dmuchany basen dziecięcy.

Gadżety na imprezę w stylu hawajskim

Cechą charakterystyczną tego typu imprez są kwieciste, kolorowe koszule, girlandy z kwiatów, kolorowe lampiony, naszyjniki z muszelek czy wspomniane już wcześniej, niezwykle dekoracyjne drinki z palemką. Chodzi o to, by było jak najbardziej kolorowo i wakacyjnie – na maksymalnym luzie. Wiele gadżetów, które będą pasowały do tego typu imprezy, można wykonać ręcznie, samodzielnie. Wystarczy zaopatrzyć się w sztuczne lub żywe kwiaty, bibułę na lampiony, w świeczki i inne akcesoria potrzebne do wykonania hawajskich dekoracji. Oczywiście można znacznie ułatwić sobie zadanie, kupując gotowe stroje hawajskie i gadżety imprezowe pasujące do klimatu hawajskiej imprezy. Przykładem takich gadżetów mogą być girlandy ze sztucznych kwiatów czy lampiony, które kupimy w praktycznie każdym sklepie zajmującym się sprzedażą imprezowych akcesoriów. Przy okazji warto kupić również parasolki do drinków lub inne fikuśne dekoracje, dzięki którym serwowane na imprezie drinki będą prezentowały się znacznie efektowniej – będą pasowały do klimatu hawajskiej, rajskiej plaży.

Przygotowanie do imprezy w stylu hawajskim

Warto pamiętać, że impreza hawajska to nie tylko różnego rodzaju gadżety i imprezowe dekoracje, ale także indywidualna stylizacja uczestników takiej zabawy. Nieodzownym jej elementem powinny być zatem w przypadku mężczyzn, kolorowe, hawajskie koszule, a w przypadku pań, zwiewne, kwieciste sukienki lub mini spódniczki połączone z górą od bikini lub wzorzystym topem. Uzupełnieniem tego typu stylizacji mogą być naszyjniki z muszelek lub żywe, duże kwiaty, które każda z pań może wpiąć w swoje włosy.

Przygotowując się do imprezy w stylu hawajskim, warto również zadbać o ogólny aranż, czyli o dobór odpowiedniej muzyki, przygotowanie właściwej scenografii i dobór odpowiedniego menu. Dobrze przygotowana impreza hawajska nie powinna obejść się bez drinków z parasolką, z zatkniętym w szklankę plastrem cytryny czy pomarańczy. Menu na takiej imprezie również powinno być lekkie i letnie. Ciekawym pomysłem są owocowe sałatki, lody, hawajska pizza czy przekąski z owoców morza.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *