Shadow

Ostatni z cyklu warsztat „Bądź sobą po swojemu” w połowie września w Łodzi.

W drugą sobotę września, dokładnie 14.09.2019r., odbędą się ostatnie z cyklu, bezpłatne warsztaty „Bądź sobą po swojemu” organizowane przez producenta sprzętu do stylizacji włosów. Mieszkanki Łodzi i okolic będą miały okazję nauczyć się asertywności wobec wyidealizowanemu obrazowi rzeczywistości w mediach społecznościowych oraz tego, jak na nowo zbudować poczucie własnej wartości. Udział w warsztatach można zgłaszać od dziś do 10 września. Ilość miejsc ograniczona!

Połowa września to data wybrana nie bez powodu. Wrócimy do codziennych obowiązków po długim i leniwym plażowaniu. Wrócą też zobowiązania, gonitwa za wszystkim i niczym oraz… kompleksy. Ta bardziej opalona, tamta schudła w wakacje 10 kilo, jeszcze inna przyjęła oświadczyny od miłości swojego życia.

Pomysł warsztatów, podczas których uczestniczki mają okazję zmierzyć się z własnymi słabościami, uprzedzeniami i fałszywymi przekonaniami, nabrać odwagi do działania i pokochać siebie, uwierzyć, że każda z nich jest wyjątkowa, było naturalną ideą, która wpasowywała się w realizowaną od zeszłego roku strategię marki. Do tej pory warsztaty odbyły się już w Opolu, Olsztynie i Radomiu. Słuchaczki mogły poznać, zaakceptować i pokochać siebie na nowo, pod okiem znanej trenerki osobowości Katarzyny Hajdugi.

Łzy wdzięczności kursantek były świadectwem na to, że inicjatywa jest słuszna i warto ją kontynuować. 14 września br. odbędą się ostatnie z cyklu warsztaty stacjonarne. Poza nimi zaplanowano też cykl webinariów dla internautek z całej Polski.

Do tej pory projekt poparło duże grono polskich gwiazd m.in. Katarzyna Zielińska, Sonia Bohosiewicz, Aneta Zając, Ilona Wrońska, Natalia Jakuła, Anna Lucińska, Dorota Michałowska, Ewa Pacuła i wiele innych, które na swoich kanałach społecznościowych opublikowały zdjęcia w koszulkach z hasztagiem i uzasadniły, dlaczego warto być sobą po swojemu. Uczestniczki warsztatów otrzymają w prezencie takie właśnie koszulki, symbolizujące przyłączenie się do akcji. Więcej na temat warsztatów na stronie https://www.badzsobaposwojemu.pl/lodz

Przeczytaj także