Shadow

Jesienne powroty w wyjątkowym wydaniu

Choć gorące, słoneczne miesiące powodują uśmiech na naszych twarzach, wakacyjna aura powoli dobiega końca. Przemija sezon urlopów, a najmłodsi znów powrócą do szkolnych ławek. Mimo, że scenariusz nie dla wszystkich wydaje się wymarzony, warto odpowiednio przygotować się na nadchodzący czas spadających, kolorowych liści. Spraw sobie prezent, który pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o siebie oraz najbliższych i powitaj jesień z uśmiechem na twarzy. Powroty do pracy, czy szkoły wcale nie muszą być dołujące, a każda pora roku to inna, wyjątkowa historia.

Mówi się, że wraz z nadejściem wiosny budzimy się do życia, a jesień kojarzy nam się z nostalgią. To pora roku, w której z utęsknieniem wspominamy wakacje, jednocześnie wyczekując Świąt Bożego Narodzenia.

Choć dni stają się coraz krótsze, a temperatury zaczynają spadać, najbardziej kolorowa pora roku ma swój niepowtarzalny, wyjątkowy klimat. By czerpać z niego jak najwięcej warto pomyśleć o rozwiązaniach, które nie tylko sprawią uśmiech na naszej twarzy, ale również zaoszczędzą nam cenny czas. Możemy go w końcu spędzić na oglądaniu ulubionego serialu pod ukochanym, ciepłym kocem w gronie najbliższych. A gdyby dodać do tego jeszcze kubek ciepłej herbaty lub kakao? To właśnie czyni wyjątkowy klimat jesiennych, chłodnych wieczorów.

Poranne stylizacje z pewnością nie sprawiają tyle radości, gdy za oknem wciąż nie wyszło słońce. Możemy zatem nie tylko skrócić je do minimum, ale przede wszystkim cieszyć się zaoszczędzonym czasem oraz radością z nowego zakupu. Curl&Straight to idealne urządzenie, by w łatwy i szybki sposób przygotować wymarzoną fryzurę do pracy – bez względu na to czy masz ochotę na delikatne fale, bujne loki, a może idealnie proste włosy. Z urządzeniem 2w1 marki Remington przygotujesz dowolną stylizację.

Poranne przygotowania to również nieodłączny element męskiej rutyny. Golarka foliowa Heritage to propozycja marki, która sprawi, że dbanie o zarost będzie prostsze i przyjemniejsze, niż kiedykolwiek. Urządzenie jest wyposażone w wielokierunkowe folie LiftLogic, które zapewniają podniesienie włosów pod każdym kątem, gwarantując dokładne golenie, a hybrydowy trymer precyzyjny wyszukuje i przycina dłuższe włosy. Co więcej, dla wygody użytkowników producent zapewnia aż 60-minutowy czas pracy. Wrzesień z całą pewnością nie kojarzy się najlepiej dla najmłodszych. Poranne pobudki, powroty do książek oraz nadchodzące wywiadówki potrafią spędzić sen z powiek całej rodziny.

Dla dzieci marka Remington przygotowała rozwiązanie, które z pewnością sprawi, że poranki nie będą już takie kłopotliwe. Tangled 2 Smooth to sposób na łatwe, szybkie, a przede wszystkim bezbolesne rozczesanie włosów. Elektryczna szczotka dostępna jest w czarnym oraz fioletowym kolorze, który z pewnością przypadnie do gustu mniejszym pociechom. Jej delikatne, miękkie zęby podczas czesania poruszają się w tył i w przód, delikatnie rozplątują wszelkie sploty, zapobiegają ciągnięciu włosów i chronią skórę głowy przy gwałtowniejszych pociągnięciach, które mogą być bardzo bolesne.

Choć miłośników budzącej nas do życia wiosny lub gorącego lata jest znacznie więcej, nie zapominajmy o wyjątkowym klimacie nadchodzącej jesieni. Zaoszczędź poranny czas, by spróbować się nim nacieszyć testując urządzenia, które sprawią uśmiech na twarzy każdego członka rodziny.

Udaj się do biura w wyjątkowej fryzurze, a także spójrz na idealnie wystylizowany zarost męża oraz gładkie, rozczesane włosy młodszej pociechy. To będzie dobry dzień.

Przeczytaj także