Shadow

Odżywka pielęgnacyjna BIOVAX BB 60 sekund

IMG_8947

Następnym wypróbowanym przeze mnie kosmetykiem, który od razu mogę Wam szczerze polecić jest odżywka pielęgnacyjna BIOVAX BB 60 sekund LATTE odbudowa włosów osłabionych. Mam już doświadczenie z odżywkami tej firmy, także dla mnie żadna nowość, bo wszystkie są bardzo dobre. Dla mnie bardzo dużym plusem odżywek tej linii marki jest to, że są błyskawiczne. Zazwyczaj nie chce mi się czekać, aż odżywka się wchłonie, a tutaj trwa to jedynie 60 sek. i zmywam. Szybka regeneracja włosów odczuwalna już w zasadzie po pierwszym zastosowaniu. Ważne jest także to, że nie obciąża włosów, jak niektóre z odżywek.

Aplikacja produktu jest bezproblemowa i bardzo łatwa. Nakładamy odżywkę na włosy bezpośrednio po ich umyciu, omijając ich nasadę. Zostawiamy na 60 sekund, po czym zmywamy. Odżywka działa niemal natychmiastowo. Można ją stosować codziennie. Konsystencja odżywki jest bardzo przyjemna, kremowa i lekka. Bardzo łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i co ważne – nie spływa z nich.

Ogólnie odżywka ma zapewniać miękkość i zdrowe błyszczenie włosów. Po jej zastosowaniu powinno łatwiej się je rozczesywać i ma skutecznie przeciwdziałać rozdwajaniu się włosów. Wszystko za sprawą jej składników. Proteiny mleczne zawarte w odżywce odbudowują wewnętrzną strukturę włosa, laktoza wspomaga ich nawilżenie i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Olej rycynowy wzmacnia i chroni włosy, a także skutecznie zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się. Dodatkowo zapewnia dobre nabłyszczenie włosów, jest bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminę E.

No i faktycznie, mogę to potwierdzić, stosuję odżywkę już jakiś czas i stwierdzam poprawę ich struktury, a także poprawę wyglądu włosów. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, także nie mogę nawet Wam przedstawić żadnym minusów. Włosy faktycznie są ładne, gładkie, odżywione i nie elektryzują się. Korzystałam też z innych ich produktów i każdy faktycznie jest wart zakupu. Nie są też aż tak drogie, także na prawdę warto. Polecam!

Odżywkę w opakowaniu 200 ml zakupić można w aptece w cenie 14,99 zł.

IMG_8949

IMG_8953

IMG_8952

IMG_8955

IMG_8956

IMG_8957

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *