Shadow

Odnowa na wiosnę

 

colorful makeup

Wiosna to idealny czas aby pomyśleć o swoim ciele. Zadbać, nadać mu nowy, świeży wygląd.

Gotowa jesteś założyć krótkie spodenki czy kostium kąpielowy? Przez zimę przybrałaś na wadze? Twoje ciało straciło sprężystość, a skóra gładkość i nawilżenie?

Wiosna to najlepszy czas, aby pomyśleć o odnowie swojego ciała i sylwetki przed sezonem bikini.

Cellulit. Jeden z największych wrogów kobiecego ciała. Potrafi zaatakować nie tylko wtedy, kiedy tu i ówdzie mamy kilka kilogramów za wiele, ale także wtedy kiedy sylwetka jest doskonała.

Cellulit to też twoja zmora? Jak wielu kobiet- wiąże się to z naszym trybem życia, nawykami żywieniowymi i stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz patologiczne zmiany w tkance podskórnej.

Cellulit najczęściej atakuje biodra, brzuch, pośladki i przedramiona. Powodując że są one mało jędrne, obwisłe i za duże. Objawy cellulitu pojawiają się zwykle już w okresie dojrzewania, także w czasie ciąży oraz u kobiet przed menopauzą. Rozwija się on w następujących po sobie etapach, na przestrzeni od kilku miesięcy do kilku lat. W ostatnim stadium odczuwalny jest ból wynikający z ucisku guzków zwłókniałego kolagenu na naczynia włosowate i włókna nerwowe. Zaawansowany cellulit objawia się bladą, nabrzmiałą i pofałdowaną skórą. O ile jednak z genetyką wygrać się nie da o tyle inne czynniki cellulitotworcze można wyeliminować. Należy do nich miedzy innymi nadwaga, gorące kąpiele, stres, jadłospis zbyt „bogaty” w sól i węglowodany a nawet tak pozornie nie mające znaczenie czynności, jak zakładanie nogi na nogę czy noszenie butów na wysokich obcasach. Na szczęście ze znienawidzoną skórką pomarańczową można wygrać. Sojuszników w walce jest wielu i należy ich szukać w gabinetach specjalistycznych. Skoro znamy już anatomię wroga to pora przejść to poznania zabiegów, które pomogą nam skutecznie się go pozbyć.

Endermologie to wyjątkowo skuteczne narzędzie do walki z CELLULITEM, a jednocześnie pozwalające nam modelować sylwetkę. Zabiegi Endermologie polegają na zastosowaniu przyjemnego w odczuciach lipomasażu z wykorzystaniem podciśnienia- 2 elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze, wykorzystując podciśnienie, wałkują w różnych kierunkach zassany fałd skóry.

Zabieg Endermologii:

 • odblokowuje układ limfatyczny,
 • przyspiesza przemianę materii,
 • usuwa zalegające toksyny i nadmiar płynów,
 • zmienia kształt miejsc poddanych zabiegowi( wyszczuplenie tali, uniesienie pośladków, wysmuklenie ud),
 • zmienia kształt miejsc poddanych zabiegowi( wyszczuplenie tali, uniesienie pośladków, wysmuklenie ud),
 • ujędrnienie ciała

Odblokowany i oczyszczony organizm zwiększa swoją zdolność do spalania zbędnych kilogramów. Efekty zauważalne są już po kilku zabiegach, zalecana jest jednak co najmniej 1 seria (12-16 zabiegów). Czas masażu to 45 minut najlepiej wykonywać 1 do 2 zabiegów tygodniowo.

Wypowiedź eksperta dr Doroty Bystrzanowskiej z High-Med na temat zabiegów Endermologii:

„Doskonałym, bezbolesnym sposobem kształtowania, wyszczuplania sylwetki i redukcji cellulitu jest zabieg Endermologie LPG najnowszym urządzeniem Integral Cellu M6.
Ta bezpieczna, naturalna i skuteczna metoda działa na skórę i tkankę podskórną. Od 30 lat metodę stosuję się na całym świecie. W naszej klinice od 10 lat możemy pochwalić się dużym doświadczeniem zarówno w metodzie masażu, samodzielnie opracowanych technikach oraz zadowoleniem klientek. Możliwość indywidualnego doboru programu pozwala na uzyskanie wspaniałych i trwałych efektów.
Głęboki masaż uzyskiwany jest dzięki głowicy wyposażonej w dwie rolki obracające się w przeciwnych kierunkach. W naturalny sposób niweluje cellulit na kliku poziomach, zmniejsza obrzęki, ujędrnia, kształtuje i zagęszcza skórę. Urządzenie Integral Cellu M6 jest najlepszym przyjacielem kobiecego ciała. Polecam Endermologie, jeżeli chcesz zachować  piękną i zgrabna sylwetkę”.

Zabieg TITAN to kolejny zabieg w którym zakochały się miliony kobiet.

Titan stosuje promieniowanie w obszarze dalekiej podczerwieni na granicy fal radiowych o długości od 1100 do 1800 nm. Podgrzewa skórę na głębokość do 3 mm, wywołując jej podciąganie poprzez natychmiastową kontrakcję włókien kolagenowych, oraz inicjuje długofalowy proces regeneracji kolagenu. W rezultacie działania uzyskujemy bardziej zagęszczoną, młodziej wyglądająca skórę.
Wzrost nowego kolagenu następuję stopniowo, proces ten trwa do kilku miesięcy. W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta, mocniej zagęszczona, poprawia się jej struktura, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Znikają obwisłości, a po zabiegach w obrębie ciała napięciu ulega skóra nóg, dłoni, brzucha czy też ramion. Przez co zmienia się bardzo nasz wygląd.

Titan świetnie działa na poprawę:

 • napięcie skóry
 • odmłodzenie skóry
 • ujędrnienie skóry
 • zagęszczenie skóry
 • poprawa kondycji skóry po ciąży
Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *