Shadow

Odkryj Garnier Botanic Therapy!

Odkryj Garnier Botanic Therapy!

Odkryj Garnier Botanic Therapy!

Co najbardziej lubią twoje włosy? Odpowiedź jest prosta – dobro, które płynie z natury! W kosmetykach do włosów zdecydowanie najlepiej sprawdzają się naturalne składniki pochodzenia roślinnego.

Odpowiednio dobrane potrafią zdziałać prawdziwe cuda… Ciekawe kompozycje proponują twórcy linii delikatnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów Garnier Botanic Therapy. W tym artykule przyjrzymy się formułom tych kosmetyków i sprawdzimy, do jakich typów włosów pasują.

Garnier Botanic Therapy – jak powstała ta linia kosmetyków?

Według słów producenta seria Botanic Therapy to efekt wieloletniej wytężonej pracy ekspertów w dziedzinie botaniki. Żaden składnik nie jest tu przypadkowy – wszystkie kompozycje stworzone zostały, by intensywnie odżywiać i pielęgnować różne typy włosów o specyficznych potrzebach. Dzięki odpowiedniemu doborowi naturalnych substancji odżywczych udało się stworzyć 6 różnych gam kosmetyków, w tym będącą prawdziwym bestsellerem Botanic Therapy Castor Oil and Almond (na bazie olejku rycynowego i migdała).

Gamy kosmetyków Botanic Therapy:

  • Mityczna Oliwka. W przypadku gamy dla włosów suchych i zniszczonych na bazie mitycznej oliwki formuła jest niezwykle prosta. Substancje odżywcze pozyskano z organicznej oliwy z oliwek, pełnej przeciwutleniaczy neutralizujących wolne rodniki. Dzięki temu preparat szybko przywraca włosom ich naturalny blask. (szampon, odżywka i maska)
  • Miód i Propolis. To regenerująca receptura dla włosów zniszczonych o rozdwajających się końcówkach. Produkty bogate w cukier oraz cały wachlarz witamin i minerałów intensywnie odżywiają, wygładzają i regenerują włosy. (szampon, odżywka, maska i krem)
  • Olejek Arganowy i Kamelia. Ta intensywnie nawilżająca i wygładzająca gama kosmetyków powstała z myślą o włosach matowych i niezdyscyplinowanych, które trudno ułożyć. Olejek arganowy zmiękcza włosy, a kamelia dodatkowo je rozświetla. (szampon, odżywka i olejek)
  • Zielona Herbata, Eukaliptus i Cytrus. To odświeżająca, głęboko oczyszczająca formuła stworzona specjalnie dla włosów przetłuszczających się. Zielona herbata oczyszcza, eukaliptus odświeża, a cytrusy dodatkowo tonizują włosy. (szampon i odżywka)
  • Żurawina i Olejek Arganowy. Coś w sam raz dla włosów farbowanych i z pasemkami. Ta formuła jednocześnie odżywia włosy dzięki obecności olejku arganowego i chroni kolor dzięki bogatej w polifenole żurawinie. (szampon i odżywka)

Hit: Botanic Therapy Castor Oil and Almond – Olejek rycynowy i Migdał

I wreszcie ona: gama, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie: Botanic Therapy Castor Oil and Almond. Wyjątkowe połączenie olejku rycynowego i migdała w kosmetykach gamy Botanic Therapy Castor Oil and Almond to wzmacniająca receptura dla włosów osłabionych i łamliwych. Dostarcza włosom kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-9 w wysokim stężeniu oraz mnóstwa witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Dzięki temu włosy stają się miękkie w dotyku, a przy tym mocne i odporne na uszkodzenia. Dostępne są szampon, odżywka, maska do włosów i krem.

Która formuła najlepiej sprawdziłaby się w przypadku Twoich włosów?

Przeczytaj także