Shadow

Najpiękniejsze flakony perfum na prezent

Trudno dobrać perfumy idealnie do gustu osoby obdarowanej. Jeśli jednak zapach jest w pięknym opakowaniu, na pewno będzie przynajmniej dobrze wyglądał na toaletce i cieszył oczy. Dlatego gdy nie ma pewności, jaki zapach będzie idealny, warto zadbać, by choć jego flakon robił duże wrażenie.

Thierry Mugler Angel

Perfumy dla prawdziwej gwiazdy o opakowaniu w wyjątkowym kształcie i delikatnym odcieniu błękitu. Sam zapach też jest nietuzinkowy, dlatego spodoba się osobie o wyrobionym nosie, która potrafi docenić ciekawą kompozycję. W nucie głowy składają się na nią jeżyny, do której w kilka godzin po nałożeniu dołącza słodka woń wanilii, miodu, czekolady i karmelu. Zapach jest słodki i spodoba się młodym osobom, które lubią eksperymentować. Jak zwykle u Thierrego Muglera towarzyszyła mu niezwykła reklama z „anielską” Larą Stone.

Thierry Mugler Alien

Mugler to firma znana z oryginalnych flakonów, dlatego również kolejne miejsce na liście należy do tej marki. Thierry Mugler Alien to zapach zamknięty we flakonie, który zgodnie z nazwą rzeczywiście przypomina nieco kosmitę znanego z kultowego filmu. Całość jest wysmakowana dzięki eleganckiej kolorystyce. Same reklamy perfum Thierry Mugler Alien są już kultowe, bo występujące w nich modelki zawsze odznaczają się nieziemską, iście „kosmiczną” urodą. W kompozycji znajduje się biała ambra, indyjski jaśmin i drzewo sandałowe. Woda perfumowana Thierry Mugler Alien którą znajdziesz tu będzie świetna na prezent dla miłośniczki zaskoczeń.

Victoria Milna Hedonist

To rzadki przykład, gdy piękne jest nie tylko opakowanie perfum. W środku jest zapach kryjący kryształki unoszące się przy każdym poruszeniu buteleczką. Korek przywodzący na myśl kryształ i złoty kolor dopełniają luksusowego charakteru zapachu. Całość będzie świetna dla kogoś, kto lubi przepych i flakony właśnie w takim stylu chce widzieć na swojej półce.

Guerlain Shalimar

Słynny, pudrowy zapach znany ze zmysłowych reklam i urzekającego flakonu. Może się on kojarzyć z światem bliskowschodnich błyskotek i przepychu. Dokładnie takie było zamierzenie autorów perfum, którzy inspirowali się przy ich tworzeniu historią indyjskiej księżniczki Mumtaz Mahal, na cześć której powstał oszałamiający Taj Mahal. Taka była siła prawdziwej miłości, którą dziś można odkryć na nowo sięgając po tą piękną buteleczkę. Minęło już niemal sto lat od momentu, gdy powstała ta kompozycja, jednak dla kolejnych pokoleń to wciąż wymarzony prezent.

Jean Paul Gaultier Classique

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych butelek perfum w historii. Classique to zapach zamknięty we flakonie w kształcie damskiego torsu. Co ciekawe, uzupełniają go męskie perfumy, które przypominają postać mężczyzny, przez co perfumy będą świetnym prezentem dla par. To też pomysł dla kogoś, kto lubi kolekcjonować zapachy. Nawet, jeśli wcześniej miał już takie perfumy Jeana Paula Gaultiera, to wciąż pojawiają się nowe edycje specjalne z nieco zmienionymi opakowaniami. Dzięki temu nigdy nie powinno zabraknąć dobrego pomysłu na prezent dla fanki woni Classique.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.