Shadow

Międzywodzie – idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi i dla osób poszukujących spokoju.

miedzywodzie

Międzywodzie to niewielka wieś na Pomorzu Zachodnim, położona malowniczo na samiutkim wybrzeżu z pięknym i łatwym dostępem do morza. Miejscowość niewielka, dlatego idealna dla wszystkich poszukujących w wakacje spokoju, ciszy i kameralności.

Gmina Dziwnów, do której należy również Międzywodzie, to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów nie tylko z Polski. Znajdziemy tam bardzo dobrze rozwiniętą bazę turystyczną, zarówno dla osób wymagających i poszukujących luksusów, jak i dla tych, którzy chcą wydać niewiele. Są pola namiotowe, kempingi, kwatery prywatne, hotele czy kameralne pensjonaty. Ciekawe rezerwaty, pomniki przyrody, muzea, parki rozrywki, dyskoteki, kina i oczywiście główna atrakcja w postaci naszego, pięknego Morza Bałtyckiego, z szerokimi i czystymi plażami.

W tej niewielkiej miejscowości wypoczynkowej w porze letniej wzdłuż promenady otwarte są różne lokale gastronomiczne, sklepiki, wypożyczalnie rowerów i smażalnie ryb. Nie ma większych dyskotek, tylko wieczorami w niektórych tawernach są urządzane potańcówki dal turystów. Jeżeli znudzi nam się ta sielska atmosfera, to oczywiście możemy wybrać się do pobliskiego Dziwnowa, które jest o wiele większą miejscowością i atrakcji jest o wiele więcej.

Wszyscy, którzy na urlop jadą w poszukiwaniu spokoju, ustronnych miejsc na plaży, a wieczorem pragną w spokoju i ciszy wypocząć, to Międzywodzie będzie dla nich idealne.

Sprawdzi się to miejsce w przypadku rodzin z małymi dziećmi, a także dla wszystkich, którzy nie lubią hucznych imprez, mnóstwa turystów a w szczególności hałaśliwej młodzieży.

Główną trakcją Międzywodzia jest szeroka, czysta i strzeżona plaża. Jest dużo wygodnych i dostosowanych dla wózków zejść na plażę i rodziny z małymi dziećmi będą tym zachwycone. Jeżeli posuniemy się nieco w bok od głównych zejść, to mamy szansę na znalezienie zupełnie pustej plaży i jest to prawdziwy ewenement w skali całego wybrzeża. Takich bezludnych miejsc w sezonie jest już nad naszym morzem naprawdę niewiele, a w okolicach Międzywodzia je znajdziemy bez większego trudu.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *