Shadow

Masz już dosyć mieszkania w zatłoczonym mieście? Możesz to zmienić!

143566297474748100

Coraz więcej ludzi decyduje się na przenosiny z miasta na wieś lub po prostu w miejsca mniej zaludnione. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w obecnych czasach przy tak drastycznym rozwoju aglomeracji miejskich mieszkanie w mieście jest niekorzystne nie tylko dla naszego zdrowia fizycznego, ale również psychicznego.

Jak wygląda mieszkanie w mieście?

Wracamy do domu po całym dniu pracy, oczekując chociaż chwili spokoju i relaksu, aby móc „naładować” nasze akumulatory przed kolejnym dniem, jednak nic z tego – w mieszkaniu nad nami ktoś kłóci się, przeraźliwie krzycząc, a z centrum handlowego w sąsiedztwie dobiega muzyka z tamtejszej szkoły tańca. Jednak w mieście hałas w dzień nie wydaje się aż tak dużym problemem, kiedy dodatkowo mamy do czynienia również z hałasem w nocy, nie pozwalającym nam spać. W rezultacie nie możemy odpocząć nawet na chwilę, nie mówiąc już o otwarciu okna i przewietrzeniu mieszkania po całym dniu, a nawet jeśli zdołamy je otworzyć i przy tym nie ogłuchnąć, przeraźliwie duszne powietrze z zewnątrz wręcz nie pozwala nam oddychać. Dzieje się tak dlatego, że mury oraz dachy budynków w mieście są niczym akumulatory ciepła, tworząc tak zwaną „miejską wyspę ciepła”. Oznacza to, że w centrach aglomeracji miejskich temperatura powietrza ulega podwyższeniu o dwa stopnie, a czasem nawet aż o dziesięć stopni. Kolejną wadą życia w zatłoczonym mieście jest smog, który w bardzo dużych miastach stwarza naprawdę poważny problem dla naszego zdrowia, czasem wręcz zmuszając nas do zredukowania wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy

W pewnym momencie mówimy sobie po prostu dość – nie jesteśmy w stanie dłużej wytrzymać w miejscu, w którym nie możemy odpocząć nawet przez krótką chwilę. I tak od dłuższego czasu mieliśmy zamiar się wynieść, a teraz jeszcze bardziej czujemy, że to wręcz idealna okazja. W tym momencie warto zastanowić się, gdzie chcemy się przeprowadzić. TLS DEVELOPER to firma powstała z połączenia firmy budowlanej oraz biura projektowego. Zarządzający nią Łukasz Szykuć posiada wieloletnie doświadczenie w obydwóch tych branżach i, jak sam zaznacza, bycie jednocześnie architektem i deweloperem jest tym, co lubi robić. I faktycznie, odwiedzając stronę internetową tlsdeveloper.pl, możemy zauważyć, iż na pewno jest to człowiek z pasją, który czerpie satysfakcję z tego, czym się zajmuje.

Oferta firmy

Firma przedstawia swoim klientom ofertę domu kompletnego, którego pomysł narodził się podczas budowy osiedla Słoneczna Przystań, dla którego to celu powstała wspomniana firma. Dom kompletny to dom, który przedsiębiorstwo zaprojektuje, zajmie się formalnościami (na przykład uzyskaniem pozwolenia na budowę), ale także zbuduje. Dla klientów jest to o tyle wygodne, iż nie zawsze mają oni czas na prowadzenie budowy swojego domu – są wielokrotnie zapracowani, a przecież po pracy również chcieliby odpocząć. Przy powstawaniu projektów każdego z domów obecny jest architekt wnętrz, dzięki czemu są one piękne i funkcjonalne, a firma zapewnia, że doskonale orientuje się we wszystkich nowoczesnych udogodnieniach, mających na celu zaoszczędzenie pieniędzy klientów.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *