Shadow

Luksusowe wibratory – co je wyróżnia?

W teorii każdy (lub prawie każdy) wie, czym jest wibrator. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, różniących się między sobą kształtem, sposobem działania i szeregiem innych cech.

Wśród zabawek erotycznych tej kategorii należy przy tym wyróżnić także wyjątkowo ekskluzywne modele. Czy luksusowe wibratory mogą faktycznie przenieść pieszczoty na wyższy poziom?

Ekskluzywny wibrator – w oparciu o nowoczesną technologię

Uznanie, że luksusowe wibratory powstają w oparciu o kosmiczną technologię mogłoby stanowić pewnego rodzaju przesadę, jednak z całą pewnością tego rodzaju gadżety erotyczne produkowane są z dużo większą dbałością o detale i z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystko po to, by uzyskać idealne połączenie designu i komfortu.

Oczywiście, akcesoria z kategorii ekskluzywnej dla dorosłych mogą okazać się droższe w zakupie niż „klasyczne” zabawki, jednak w większości przypadków wyższa cena będzie szła w parze ze znacznie lepszą jakością i funkcjonalnością. Czym zatem mogą różnić się ekskluzywne wibratory od tych bardziej standardowych?

Zaawansowana elektronika w luksusowych wibratorach

Luksusowe wibratory z całą pewnością wyróżnia wykorzystana w nich elektronika. W takich gadżetach erotycznych jest to coś więcej niż prosty silniczek zasilany bateriami!

Obok klasycznych wibracji, nowoczesne i ekskluzywne wibratory zapewniają mnóstwo dodatkowych funkcji – takich, jak pulsacja o określonym natężeniu, ruch posuwisty, a nawet delikatne impulsy elektryczne, które w łagodny sposób stymulują strefy erogenne. Wybrane zabawki erotyczne mogą być nawet podgrzewane, imitując ciepłotę ciała i skóry.

Co więcej – w ekskluzywnych wibratorach na uwagę zasługuje również zastosowany model sterowania. O ile w tańszych zamiennikach irytujące może okazać się ustawianie natężenia wibracji za pomocą umieszczonego u podstawy pokrętła, o tyle problemu tego rodzaju nie uświadczysz w luksusowych, naszpikowanych elektroniką urządzeniach erotycznych. Tutaj producenci oferują już znacznie więcej wygodnych opcji. Luksusowy wibrator może być sterowany bezprzewodowo (za pomocą osobnego, fabrycznego kontrolera lub też poprzez aplikację na telefon) lub dotykowo – jednak za pomocą przycisków umiejscowionych dosłownie pod ręką, czyli na obudowie.

Ekologiczne zasilanie w wibratorach luksusowych

Z całą pewnością nie tylko sposoby sterowania mogą wydawać się dość irytujące w typowych, prostych modelach wibratorów. Również forma ich zasilania, najczęściej oparta na stosowaniu baterii, może doprowadzić wielu użytkowników do frustracji – w końcu kto, w trakcie przyjemnych igraszek solo lub w parze, cieszyłby się z coraz wolniejszych wibracji?

Wibratory, które określa się mianem luksusowych, oferują równie ekskluzywne, nowoczesne rozwiązania. Znaczna część modeli takiego rodzaju jest bowiem ładowana podobnie, jak telefony – to oznacza, że w ich wnętrzach znajdują się wydajne akumulatory nadające się do wielokrotnego ładowania. Oczywiście, niezbędne ładowarki (także magnetyczne) oraz okablowanie znajduje się już w zestawie. To niezwykle wygodne – Twój wibrator możesz „podładować” w dowolnym momencie i na różne sposoby – zarówno poprzez podłączenie do komputera, jak i zwykłego gniazdka. To szybkie i ekologiczne, ponieważ nie generujesz dodatkowych odpadów elektrycznych w postaci zużytych baterii jednorazowych. Więcej ciekawych gadżetów erotycznych znajdziesz na sexactive.pl.

Luksusowe wibratory wykonane z najlepszych materiałów

To kolejna kwestia, którą warto brać pod uwagę w trakcie podejmowania decyzji o zakupie wibratora. W przypadku masowo produkowanych, prostych gadżetów dla dorosłych nie zawsze surowce, z których zostały wykonane, są godne zaufania. Najczęściej jest to bowiem dość tania guma lub podobne tworzywa, które nie tylko nieprzyjemnie pachną, ale też wywołują dyskomfort w trakcie użytkowania – mogą okazać się alergenne, są nietrwałe, a przez to również niebezpieczne. Materiał, który łatwo ulega pękaniu (także w postaci mikrouszkodzeń) pozostaje trudny do utrzymania w higienicznej czystości, a do tego może dodatkowo podrażniać naskórek.

W luksusowych wibratorach stosowane są materiały najwyższej jakości. Wśród nich można, na przykład, wymienić:

  • silikon medyczny (często powlekany dodatkowymi warstwami, na przykład PU, które sprawiają, że wibrator jest wręcz aksamitny w dotyku),
  • tworzywo ABS,
  • stal nierdzewna (najczęściej, jako element dekoracyjny).

Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji luksusowych wibratorów są w pełni bezpieczne dla skóry – to atestowane substancje, które zostały dopuszczone do kontaktu bezpośredniego ze skórą. Podobne zasady dotyczą zresztą także pozostałych komponentów – to elementy wykonane z najwyższą dbałością i w oparciu o bardzo wyśrubowane standardy.

Nad projektami ekskluzywnych wibratorów czuwają prawdziwi fachowcy, często także seksuolodzy. To sprawia, że ergonomia takich akcesoriów pozostaje optymalna, a skuteczność działania nie pozostawia żadnych wątpliwości. Z całą pewnością zakup takiego urządzenia jest inwestycją na długi czas.

Zdjęcie przesłane przez Reklamodawcę

Przeczytaj także