Shadow

Likwidacja cellulitu w gabinecie kosmetycznym

cabinet-1020978_1920

Cellulit to charakterystyczna zmiana na powierzchni skóry, która przypomina nieco swoim wyglądem skórkę pomarańczową. Stąd też wzięła się potoczna nazwa tej przypadłości.

Choć cellulit nie wpływa negatywnie na nasze zdrowie fizyczne, to jednak jest powodem frustracji i kompleksów.

Często zdarza się, że kobieta dba o siebie, ćwiczy i wklepuje regularnie w skórę balsamy antycellulitowe i ujędrniające, a mimo tego szpecące zmiany na skórze pojawiają się i nie chcą zniknąć. Głównym powodem tego są zmiany hormonalne w organizmie, które potrafią doprowadzić do całego szeregu niekorzystnych zmian w naszym organizmie i także w strukturze naszej skóry.

Jeżeli nie potrafimy same sobie poradzić z tym problemem, to koniecznie musimy udać się po fachową pomoc do zakładu kosmetycznego. Obecnie oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka i warto najpierw popytać koleżanek, sprawdzić na forum i dopiero wówczas dokonać wyboru gabinetu.

Oferty gabinetów w tym zakresie jest bardzo bogata i często nazwy poszczególnych zabiegów różnią się od siebie, dlatego warto mieć w tym zakresie, choć podstawową wiedzę.

Takim kluczowym i bardzo ważnym zabiegiem, który oferują gabinety kosmetyczne są różne masaże: począwszy od drenażu limfatycznego, poprzez endermologię a na masażu ujędrniającym kończąc. Są to zabiegi, które wykonuje się z użyciem specjalnych głowic, masażerów i wałeczków, które mają za zadanie usprawnić krążenie krwi w tkankach, pozbyć się toksyn i nadmiaru wody oraz rozbić grudki podskórnego tłuszczu.

Kolejny zabieg, który jest stosowany w likwidacji cellulitu to mezoterapia, podczas której wstrzykiwane są pod skórę substancje, które mają za zadanie przyspieszenie spalania tłuszczu i poprawienie mikrokrążenia. Zabiegi laserami, ultradźwięki, karboksyterapia to kolejne zabiegi, które przynoszą dobre rezultaty w likwidacji skórki pomarańczowej.

Przed wizytą w gabinecie kosmetycznym spytajmy o ceny zabiegów i pamiętajmy o tym, że wszystkie przedstawione powyżej zadziałają dopiero, gdy zaaplikujemy całą serię. Ceny zabiegów różnią się w poszczególnych miastach i gabinetach, zatem warto najpierw sprawdzać i pytać. Taniej będzie, gdy od razu wykupimy całą serię i wówczas możemy liczyć również na dodatkowe bonusy.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *