Shadow

Lekkie i wygodne, czyli torebki na lato 2017

Nadchodzący sezon wiosna-lato 2017 będzie upływał pod znakiem minimalizmu, przejawiającego się w każdej, dostępnej formie. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich kobiet niewyobrażających sobie życia bez kopertówek damskich. Dla kogo, jakie modele?

Przede wszystkim pewność wyboru

Rady dotyczące wyboru ubrań albo dodatków płynące od rodziców i znajomych są cenna, szczególnie jeśli ma się pewność, że są wypowiadane szczerze i w dobrej intencji. Niekiedy jednak zdarza się taka sytuacja, że wszyscy mówią „nie” ale wewnątrz słyszy się cichy głos sumienia szepcze „tak”. Jeśli pójście za swoim głosem nie przyniesie dramatycznie negatywnych skutków ubocznych, to zawsze warto się go posłuchać. Niektóre modele kopertówek damskich modnych latem 2017 można określić mianem „dziwne”. Są mało praktyczne i zdecydowanie służą jako atrapa. Niemniej jednak osoby wrażliwe na sztukę i modę mogą widzieć w niej coś więcej niż tylko torebkę, która ma być funkcjonalna. Modele kopertówek damskich na łańcuchu to zdecydowany hit, który wywodzi się z południowej Francji. Można go nosić na wszystkie okazje, do praktycznie każdej stylizacji. Torebka jest mała, zgrabna i poręczna. Jedynym jej minusem jest to, że nie za wiele można do niej schować, tylko najpotrzebniejsze przedmioty. Idealnie sprawdza się podczas koncertów plenerowych, spacerów i na randki. Tradycyjne kopertówki damskie nie posiadają żadnych udogodnień w postaci paska i należy trzymać go w ręce. W tym sezonie znaleźć będzie można torebki ze średniej długości łańcuchem. Nie wszystkim tego typu propozycje odpowiadają ale ci, którzy postanowią je wypróbować, zdecydowanie nie powinny żałować swojego wyboru na „tak”.

Zgrabny kształt, mała przestrzeń

Nie istnieje żadna zasada dotycząca wymaganego kształtu modelu, który można nazwać kopertówką damską. Oczywiście tradycyjne modele charakteryzują się geometrycznością, a ich zapięcie znajduje się z przodu. Nie mniej jednak moda co chwila wprowadza w obieg nowe trendy, dlatego torebki są ulepszane z upływem czasu. Małe, bezkształtne sakiewki są również nazywane kopertówkami ze względu na swój rozmiar. Najlepiej przyjęły się w środowisku osób, które nie lubią mocnych, geometrycznych cięć, a komfort dostarczany im jest poprzez stabilność barw i fasonów.

Trochę pasek, trochę łańcuch

Najnowsze trendy wiosny 2017 obfitują w różne innowacyjne rozwiązania. Kopertówki damskie posiadające możliwość przewieszenia jej przez ramię są wzbogacone o mieszankę paska i łańcucha. Jest to dobre rozwiązanie z ergonomicznego punktu widzenia. Torebka sama w sobie nie jest ciężka ale przedmioty znajdujące się w niej już mogą być. Ponadto łańcuch również waży swoje, dlatego mała jego część, występująca raczej w postaci ozdoby nie zrobi kolosalnej różnicy w noszeniu. Tego typu modele kopertówek damskich często zdobione są drobnymi metalowymi elementami, które na czarnym albo różowym materiale wspaniale się komponuje. Ten model można łączyć z większością stylizacji, ponieważ wydźwięk torebki nie jest ani oficjalny, ani casualowy. Doskonała propozycja dla pań ceniących sobie wygodę i swobodę noszenia.

Mała zawieszka

Zeszły sezon obfitował w drobne zawieszki, mieszczące się po zewnętrznej stronie torebek. Owy trend znalazł swoje miejsce również w tegorocznej kolekcji odzieżowo-dodatkowej. Projektanci wychodzą z założenia, że dodatkowe frędzle czy breloczki są doskonałym uzupełnieniem zarówno samego modelu kopertówki damskiej, jak i outfitu.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *