Shadow

Klasyczna elegancja wśród damskich portfeli

Już za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Matki. Jeśli z kupnem prezentu czekacie do ostatniej chwili albo nie macie jeszcze pomysłu na upominek, warto rozejrzeć się w otoczeniu swojej mamy, czego ona potrzebuje. Jeśli nadal nie macie pomysłu, to proponuję rozejrzeć się wśród galanterii. Nie ma chyba kobiety, która nie ucieszy się z eleganckiego, pięknego dodatku np. skórzanego portfela damskiego. Jest to ten element garderoby, który nie dość, że jest prezentem praktycznym, to jeszcze pięknym. Każda mama będzie zachwycona jeśli będzie to markowy, dobrze wykonany i ładnie zapakowany model. Na rynku jest obecnie wiele firm specjalizujących się w galanterii skórzanej, ja jednak polecę Wam portfel damski Pierre Cardin. Zapytacie zapewne dlaczego właśnie ten? Otóż odpowiedzi na to pytanie jest kilka.

Skąd wzięła się marka Pierre Cardin?

Większość kobiet zna nazwisko Christiana Diora. Zastanawiacie się pewnie, co ma wspólnego z tym portfelem. Pan Pierre Cardin był jego uczniem, a następnie twórcą modowej potęgi znanej na całym świecie z jakości. Ponadto, który kraj jeśli nie Francja, której obywatelem jest projektant, kojarzy się bardziej z wyrafinowaną kobiecą elegancją? Dlaczego by więc nie podarować mamie odrobiny światowego luksusu? Markowy portfel damski Pierre Cardin jest wykonany z największą dbałością o szczegóły i detale. Projektant jako światowa marka sygnuje swoim nazwiskiem wyłącznie najlepsze jakościowo wyroby. Dlatego też portfele są wykonywane z najlepszych skór naturalnych, a ostatnio także, zgodnie z najnowszymi ekotrendami z najlepszych jakościowo skór ekologicznych, które nie odbiegają wyglądem ani jakością od swoich naturalnych odpowiedników. Mając do czynienia z tak luksusowym produktem, każda mama poczuje się wyjątkowo.

Trendy 2018 wśród damskich portfeli

Portfele damskie Pierre Cardin charakteryzują się także różnorodną kolorystyką, kształtami a nawet tłoczeniem. Można je idealnie dopasować do gustu mamy i jej indywidualnych potrzeb i oczekiwań, które zapewne bardzo dobrze znamy. Zapewne czytając o francuskiej marce, luksusowej skórze i dokładnemu wykonaniu wydaje się, że będą bardzo drogie. Jeśli mówimy jednak o marce Pierre Cardin również tutaj spotka nas miła niespodzianka, ponieważ ceny oscylują w zależności od sklepu w granicach od 100 do ok. 200 złotych za bardziej wyszukane modele. W sezonie 2018 damskie portfele Pierre Cardin charakteryzują się zarówno różnorodną kolorystyką, jak i wzornictwem. Bardzo oryginalne i piękne są m.in. czerwone i czarne modele z kontrastowym wzorem liści. Obok takiego portfela nikt nie przejdzie obojętnie. Część portfeli ma wzór tłoczonych poziomych pasków, które nadają im charakteru lub są wykończone złoconymi elementami.

Marka jako jedna z niewielu nie boi się również kolorów. Wśród portfeli damskich Pierre Cardin można spotkać modele zarówno klasyczne czarne i brązowe, ale także czerwone, żółte oraz w wielu odcieniach niebieskiego. Kształty i rodzaje zapięć są również na tyle różnorodne, że spokojnie można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Warto również dodać, że jeśli zdecydujemy się na nie w charakterze prezentu, nie trzeba się martwić o zapakowanie, gdyż są sprzedawane w eleganckich, markowych pudełkach.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *