Shadow

Jesienno-zimowe trendy – co w trawie piszczy?

girl-1209193_1920

Kobiety uwielbiają nowinki ze świata mody, które pokazują, co też w nadchodzącym będzie na topie. Obserwujemy więc pokazy mody czołowych projektantów i próbujemy zapełnić szafy ciuszkami podobnymi do tych z wybiegów.

W tym sezonie u projektantów prawdziwy zawrót głowy, pomieszanie stylów i prawdziwy misz- masz. Właściwie ciężko nawet wybrać takie kluczowe elementy, gdyż w każdej marce jest to coś z goła innego.

Możemy więc śmiało szaleć, wyciągać ciuszki z poprzednich sezonów i tworzyć różne, niepowtarzalne kreacje.

Teraz mały przegląd tego, co w trawie u projektantów piszczy.

Przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym królują duże kurtki-puchówki. Były modne już nie raz i każda z nas ma na pewno jakiś model w swojej szafie. Idealnie by było, jakby była to kurtka duża, nawet ciut za duża, taka wyglądająca jak ze starszego brata.

Zasadniczo obowiązuje moda sportowa i nawet płaszcze mają charakter niezobowiązujący i taki bardziej, na co dzień.

Mówiąc o płaszczach, warto wspomnieć o futerkach, które również projektanci lansowali na sezon zimowy.

Jeżeli chodzi o kolory, to oczywiście wszystko, co kojarzy się z naturalnymi kolorami jesiennymi, zatem złamane bordo, zielenie, beże, brązy i szarości. Oczywiście na pokazach nie zabrakło też kolorów, jednak są one złamane, delikatne i przytłumione.

Miłośniczki świecidełek również nie będą zawiedzione, gdyż ten modny od wielu sezonów akcent wciąż pozostaje modny.

Nowością tego sezony są materiały i tutaj projektanci byli zgodni i praktycznie w każdej marce widać w tej materii wyraźne zmiany. Wracają aksamity i welur, których nie było już od wielu sezonów. Z tego materiału są modne zarówno okrycia wierzchnie, sukienki, marynarki czy spódnice. Na wybiegach, aksamit królował również w dodatkach i tak mogliśmy podziwiać aksamitne torebki, buty a nawet kołnierzyki. I tutaj wkraczamy w kolejny trend, czyli mieszanie i zabawa materią.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *