Shadow

Jakie kobiety są atrakcyjne w oczach mężczyzn?

sand-1229591_960_720

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym dlaczego niektóre kobiety mają szaleni duże powodzenie, a inne niekoniecznie? Mimo, że dbają o siebie i swój wygląd, odstraszają z jakiegoś powodu mężczyzn. To co Panowie kochają w Paniach tak naprawdę nie ma nic wspólnego z wyglądem. Tylko podczas pierwszego wrażenia wygląd jest jak najbardziej brany pod uwagę. Okazuje się, że mężczyźni wcale nie mają zamiaru spędzić reszty życia z wymalowaną lalką, a poszukują czegoś więcej. Partnerstwo jest tym, czego tak naprawdę każdy człowiek pragnie. Dlaczego? Żaden człowiek nie będzie chciał spędzić całego życia z piękną, ale nudną kobietą. Taki związek jest z góry skazany na niepowodzenie. Co więc mężczyźni cenią w nas najbardziej?

  • Umiejętność słuchania.

Jest to cecha bardzo doceniana przez brzydszą płeć. Problemy nie są w stanie rozwiązywać się same. Trzeba umieć usiąść i porozmawiać. I ważne jest też wysłuchanie partnera, a nie tylko skupianie się na tym co nas boli. Pokażesz mu tym, że Ci na nim zależy. Wbrew pozorom, faceci uwielbiają się móc wygadać swojej kobiecie, ponieważ wtedy jest pewność, że istnieje między Wami partnerstwo i nie tylko jesteście parą, ale również przyjaciółmi.

  • Spontaniczność.

Panowie naprawdę bardzo doceniają tą cechę, ponieważ przychodzi ona niektórym strasznie trudno. Jednak – odważ się na nią! Nie bój się przy nim wygłupiać. To pokazuje, że czujesz się dobrze w jego towarzystwie. Stań się otwarta na zwariowane pomysły.

  • Akceptacja siebie.

Kobiety, które spełniają swoje marzenia i lubią to co robią, są niezwykle atrakcyjne dla mężczyzn. Przestań narzekać, skup się na pozytywach i staraj się coś zmienić w swoim życiu, jeżeli faktycznie jest źle. Akceptuj siebie i swoje słabości, a przy tym spełniaj się w tym, co kochasz robić.

  • Pewność siebie.

Znaj swoją wartość i nie pogrążaj się w kompleksach. Zapewne dopóki nie powiesz swojemu ukochanemu o tym, co Ci się w sobie nie podoba, to prawdopodobnie nie zauważy tego. Zasługujesz na dobre traktowanie i wszystko co najlepsze. Musisz przede wszystkim nauczyć się być szczęśliwa sama ze sobą. Wtedy dostrzeże to każdy facet.

  • Poczucie humoru.

Dla mężczyzn chyba nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która ma wysoką dawkę poczucia humoru. Nikt nie lubi ponurych ludzi. Duże lepiej żyje się z tymi uśmiechniętymi. Cecha ta tak naprawdę spełnia się w każdym aspekcie życia.

  • Opiekuńczość.

Faceci uwielbiają kiedy kobieta troszczy się o nich i stara się dbać. Tylko nie możesz przesadzać w tym, nie wyręczaj go we wszystkim. Pozwól mu być mężczyzną. Troszcz się kiedy jest chory, zaskocz od czasu do czasu i słuchaj tego, co do Ciebie mówi. Okazuj po prostu swoje uczucia.

Coraz częściej jest tak, że kobieta XXI wieku jest niezależna i silna. Właśnie takie przyciągają mężczyzn. Panowie uwielbiają mieć przed sobą kogoś, kto wyróżni się na tle swoją osobowością. Pragną partnerki, która da radę odnaleźć się nie świecie i poradzi sobie w trudnych sytuacjach. Bądź silna, ale zarazem delikatna. On musi też mieć poczucie, że może się Tobą opiekować. Uzupełniajcie się nawzajem i pomoże Wam to osiągnąć to, do czego wszyscy dążą, czyli – szczęśliwy i spełniony związek.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *