Shadow

Jaki prezent na chrzciny?

jaki prezent na chrzciny

jaki prezent na chrzciny Prezent na chrzciny na pewno powinien być pamiątką na całe życie. Prezent powinien być skierowany do malucha, nie dla jego rodziców i powinien być niepowtarzalny. Pytanie jaki prezent na chrzciny? Zadają sobie chyba wszyscy. I co tu w końcu wybrać by było unikatowe i stanowiło niezapomnianą pamiątkę?

Wiadomo, że każdy z nas ma o tym inne wyobrażenie i dla każdego inny prezent będzie tym wyjątkowym. Jedni wolą coś praktycznego, inni zaś unikatowego, a jeszcze inni uważają, że wręczenie pieniędzy będzie najlepszym rozwiązaniem. Tutaj dam kilka propozycji prezentów.

Jeżeli idziemy na chrzciny dziewczynki, może być to np. złoty łańcuszek, bransoletka, medalik jako pierwsza biżuteria dla dziewczynki. Można również pomyśleć nad srebrnymi smoczkami, grzechotkami, łyżeczkami na których można wygrawerować inicjały dziecka i podstawowe dane.

Bardzo popularne są również srebrne figurki oraz obrazki. Innego typu pomysłem mogą być albumy i ramki na zdjęcia oraz bukiety z ubrankami. Z rzeczy pożytecznych można wybrać grzechotki, gryzaki i zabawki dla dziecka – szczególnie te edukacyjne.

Jednak to od nas zależy na co się zdecydujemy i co uważamy za niepowtarzalny prezent.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *